Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha vérvétel előtt megiszom...

Baj ha vérvétel előtt megiszom 2 üveg sört?

Figyelt kérdés
Meddőségi kivizsgálás miatt kell mennem vérvételre.A multkor is ittan 2-t és nem volt baj.Progeszteron,tsh,pajzsmirigy,ilyen női nemi hormonokat nézznek.
2012. aug. 16. 20:15
1 2
 11/17 Keldaa válasza:
54%
Szórakozzál csak a gyermeked egészségével nem számít ha beteg lesz majd kapsz rá kiemelt családit azt ihatsz orba szájba bánatodba pff szánalmas nem értem hogy lehetnek ilyen felelötlen szülök még ha lehet is inni sem innám meg
2012. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Mennyivel előtte gondoltad meginni?
2012. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Az a fél 7 az reggel fél 7 vagy előtte este fél 7?

Mert ha reggel akkor ne is haragudj de megvan a véleményem.Aki már reggel sörrel kezd ráadásul 2-vel,az nem csak ritkán iszik.És meggondolandó az a baba.Ha este fél 7 akkor bocsi.De én akkor se innék.

2012. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

fél 7-kor itta meg, 8 után kiírta a kérdést és reggel 10-re megy vérvételre.

Egyébként mi a baj a sörrel, én mondjuk utálom, esténként egy pohár bort iszom. De a sör még jó is a veséknek. Reggelre bőven kimegy belőled!!!! És nem hat a gyerektémára, köze nincs hozzá. két doboz sör még édes kevés.

2012. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
A kerdezo legalabb nem gorcsol ra a gyerek temata. Mindig azt mondjatok, hogy bem kell gorcsosen akarni es jon a baba. Hat o most meg az elejen van es nem rendezte at a teljes eletet. Nektek semmi nem jo... Sterintem amugy boven kimegy holnap delelottig.
2012. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező, nagyon félreérthető voltál. Először én is reggelre gondoltam. Persze, hogy nem baj, ha ma este fél 7-kor megittál két sört.
2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, lányok-lányok! Be ne dőljetek már! Szívatás az egész! Már a megfogalmazás is: "ilyen női nemi hormonok"? Aki itt ilyen porblémával hozzánk fordul segítségért, gondoljátok, hogy így fogalmaz, és pláne sörözik?

A "kedves kérdező" mehetne másik kategóriába élményeket gyűjteni...

2012. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!