Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnam bizonyitani,...

Hogyan tudnam bizonyitani, hogy szedtem a fogamzasgatlot mikor teherbe estem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 07:48
 1/7 A kérdező kommentje:
van ra valamifele vizsgalat?
2012. aug. 18. 07:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod bizonyítani, nincs erre vizsgálat.
2012. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudod bizonyítani.Megkérdezhetem hogy kinek kell ezt bebizonyítanod?Én is lettem gyógyszer mellett terhes és hiába mondtam hogy nem felejtettem el bevenni ,nem ment a hasam ,nem hánytam ki,nem szedtem más gyógyszert ami hatástalanította volna a fog.gátlót.
2012. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a barátnöm járt így : Annyi ciszta volt a méhén,hogy orvos kizárta neki,hogy valaha is teherbe eshet.össze-vissza jött meg neki ezért felírtak fogamzásgátlót.Mellette teherbe esett.Senki az ég világon nem hitt neki.Csak az orvos.Megtartotta pedig sokan ellene voltak.Aztán ugy hittek neki,hogy állandoan vizsgálatokra kellett járnia,hogy minden rendben van e babával,mert hát még is csak fog.gátló mellett lett terhes.Csak így tudta bebizonyítani h a szülei eljártak vele
2012. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukam nemhisz nekem 19 eves vagyok :( azthiszi nem szedtem rendesen :( Pedig eskuszom mindig bevettem meg menstruaciom is volt az elso ketto honapban igaz kicsit kevesebb a megszokottnal de a stressznek tudtam be.
2012. aug. 18. 19:33
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. aug. 18. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizonyítani nem tudod szerintem, de miért is kéne? Akár hisznek neked, akár nem, a helyzet ugyanaz marad, teherbe estél. Nem kell magyarázkodnod mindenkinek, csak leszívja az energiádat. Egyébként nekem is van egy barátnőm aki anno gyógyszer mellett lett terhes, pedig nagyon parás volt, mindig pontosan szedte. és neki is megjött közben hónapokig a menzesze.
2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!