Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt csík negativ...

Xepil teszt csík negativ regel és rá két óra mulva kiszáradt és halvány pozitiv van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 10:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
A terhességi tesztre rá van írva, hogy 2-3 perc után olvasd le az eredményt és dobd ki a félreértések miatt.. Ugyanis utána már nem mutat valós eredményt. Megváltozhat pozitívra.. de attól még nem vagy terhes.
2012. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ.igen kiakartam dobni de regel korán menem kelett és mire haza értem akor látam ,a halvány második csíkot rajta,és ezért tetem fel a kérdést mert olvasgatam róla hogy más is volt igy.
2012. aug. 18. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyukamnak is ugyan ez volt. Elmentunk nogyogyaszhoz es terhes volt.
2012. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az csak száradási csík lehetett, de ha gondolod holnap reggel tesztelj újra 10es érzékenységűvel
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is így volt. Negatív lett,de nem dobtam ki és később,mikor eszembe jutott megnéztem,addig erőltettem a szemem,míg valami csak látszódott rajta. Nézd a képet...most vagyunk 17hetesek! :)

Ne add fel!


[link]

2012. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van! Nekem is ilyen volt! És babó volt a dologban!

2-3 perc elteltével ugyanis még rózsaszín az egész háttér, a halvány csík sosem kivehető. Viszont mikor megszárad, kifehéredik teljesen. olyan 10 perc kell a teljes mező kivilágosodásához!

2012. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az X-epil teszt szerintem nagyon lassan mutat eredményt. Én már volt olyan, hogy majdnem kidobtam, mert a kontrollcsík sem jött ki rajta, aztán egy bő 10 perc után mégis. Szóval lehet, hogy csak idő kellett neki. Tesztelj még egyet, vagy menj el orvoshoz, ha nem jön meg.
2012. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tőletek.ma regel is teszteltem (gravi hcg)és semi nics rajta negatív.de a tegnapi xepil még mindig látszik a halvány második csík.nem értem?
2012. aug. 19. 09:27
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor az tényleg csak száradási csík lehetett... ha késik akkor tesztelj egy 2-3 nap múlva, ha még nem, akkor várd meg a nemvárt napját, és ha nem jön meg akkor tesztelj 10es teszttel.
2012. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is időntuli pozitiv volt:))

Vettem egy digitálisat az szépen kimutatta hogy pozitiv:))

9hkm:)

2012. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!