Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tompa hasfájás, köldök körüli...

Tompa hasfájás, köldök körüli szurkálo érzés elöfordul ha valaki babás? Még 4 nap a nem várt mensiig.

Figyelt kérdés
A hőm. napok óta 37.
2008. máj. 10. 20:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Pontosabban a köldököm alatt,középen érzek szurkálást.Enyhe mindjárt megjön érzésem van...
2008. máj. 10. 20:44
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napom van és ma kezdett tompán fájdogálni a hasam. A hőm eddig 36.9 volt ma reggel 37.1. Remélem babások vagyunk!!!
2008. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szia!Neked vannak más tüneteid?Én is drukkolok neked is, meg magamnak is:)Miota probálkoztok babával?
2008. máj. 10. 21:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmi tünetem nincs ezen kívül. Azért mondom hogy szerencsére, mert múlt hónapban ilyenkor már pecsételve vérezgettem. Most pont akkor akcióztunk amikor a nyákom olyan volt... A mellem talán érzékenyebb, de lehet hogy csak azért mert folyton azt fogdosom, hogy érzek-e valamit. :-)Ez a 3. hónap hogy próbálkozunk.
2008. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Majd ird meg lécci 5 nap mulva, hogy mi lett veled...nagyon kiváncsi vagyok!Majd ezt a kérdést visszanézem, ide irj!oké?Nagyon szoritok neked!!!!Puszi.
2008. máj. 10. 22:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Viszont! És te is írj! :-)
2008. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oké!! Irhatsz addig privit is, ha gondolod.na szia..megyek aludni:)))
2008. máj. 10. 22:05
 8/19 anonim válasza:
Nekem mensi előtt pár nappal szokott ilyen szurkáló érzésem lenni a méhem körül. azért drukkolok hogy neked ne így legyen!
2008. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gyanús... Én most 7 hetes kismama vagyok, és igaz a nemvárt előtt még nem éreztem, de már 2 hete érzem a köldököm alatt 3-4 centivel egy vonalkában a szurkálást...

Drukkolok! Majd írj!

2008. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
nos nekem több napja késik de a tüneteim olyanok mintha már megjönne feszül a mellem hasgörcs..ja és néha hányingerem is van és szokatlanul sokat eszek. Ha keddig nem jön meg akkor veszek egy tesztet de amilyen szerencsétlen vagyok biztos nem vagyok terhes bár most hagytuk abba a védekezést.
2008. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!