Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lattatok hogy itt 1617 oldal...

Lattatok hogy itt 1617 oldal van mar a temaban es tobb mint fele ugyanaz a kerdes 10 szer?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az oldal erre való és kimerithetetlen a kérdések sora, csak néha másképp fogalmaznak,de azért tök jó. Máshol ugy sem kérdezhetnek ennyi butaságot, nem?
2009. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi , tisztelet a kivételnek, vannak számomra is nagyon jó kérdések és persze válaszok!
2009. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom!De minden bizonnyal nem ugyan az az ember tette fel 10-szer ugyanazt a kérdést!

Én is tettem már fel olyan kérdést ami már szerepelt vagy leg. hasonló volt!De ki nem tojja le,az nem az én problémám és kérdésem volt!

Minden jót!

2009. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze,hogy látjuk,de nem gáz,szivesen válaszolunk!Mindegyiket más kérdező teszi fel!Ezért érdekes!:)

2009. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ez is volt már...
2009. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azon idegelem magamat, amikor UGYANAZ nő naponta háromszor felteszi ugyanazt a kérdést, mint pl most azt, hogy ha 3 MediLabos és két ClearBlue teszttel tesztelt pozitívat, akkor az pozitív-e. Megáll az ember lángesze... :-(
2009. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
és ez mért zavar téged?elfér nem?ha nem tetszik ne olvasd őket!ennyi!
2009. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk.....
2009. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kis család az állatkertben. A gyerek kérdez:

- Apa, mi az a hosszú nyakú pöttyös?

- Nem tudom, kisifam.

- És az a hosszú orrú böhöm nagy?

- Nem tudom, kisfiam.

Az anya beleszól: - Ne zavard már az apádat, kisfiam.

Mire az apa: - Hagyjad, anyjuk, úgy tanul a gyerek, ha kérdez!


Na, hát ennyit ér, ha valaki húszszor megkérdezi ugyanezt. Ugyanis itt nem csak kérdezni lehet: az oldsal tele van válaszokkal is!!


De amikor kérdez, és még válaszokat is kap, és aztán MÉG EGYSZER megkérdezi UGYANEZT, ez az, ami igazán dühítő! Hogy figyelmen kívül hagyja válaszokat, és mégegyszer beteszi ugyanazt a kérdést, míg a végén az egész oldal egyedül az ő kérdéseivel van tele, másoké meg lejjebb csúszik, akár megválaszolatlanul is.


Ez nem csak a használati szabályok figyelmen kívül hagyása (amikor kiírja a kérdést, a rendszer figyelmezteti, hogy ugyanazt kétszer ne kérdezze meg, és előbb nézze át, hogy feltette-e már másvalaki ugyanezt a kérdést), hanem súlyos önzőség is. I


nterneten, anonim környezetben is tudnia kéne viselkedni az embernek, nem? Vagy csak akkor viselkedünk, csak akkor tartjuk be a szabályokat, ha látnak mások, és ellenőrizhetnek?

2009. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!