Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prolactin szintem 1268,3 mU/L...

Prolactin szintem 1268,3 mU/L volt az első vérvételkor. Ez a megengedett duplájánál is több. Másodjára 9,47 ug/L ami normálisnak mondható. Viszont ez volt megjegyzésbe írva: A minta többségében monomer Prolactint tartalmaz! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Természetesen babát szeretnék!Nem kaptam gyógyszert. És mitől ugrál a prolactin szintem ha nem vagyok stresszes?

2012. aug. 20. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A prolaktin attól is emelkedhet, ha felugrik az ösztrogénszint (a fogamzásgátlóknál is ez okozza a mellváladékozást), ami a ciklus bizonyos részén normálisnak mondható. De emelkedhet pl. mechanikai ingerre is. Egy minta, nem minta, szóval ha többször normális lesz, akkor szerintem nem kell vele foglalkozni, de ha baj lenne, az orvos biztos adott volna gyógyszert!
2012. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mielöbb nézesd meg újra ciklus elején.
2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!