Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeri valaki dr. Tar Zoltán...

Ismeri valaki dr. Tar Zoltán székesfehérvári nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Vélemény?
2012. aug. 20. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem ismerem,de másokat ismerek ott. Miért pont ő érdekel?
2012. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert ő van a Távirda utcai rendelőben és oda van időpontom csütörtökre. A nagy rendelőben a Kecskés nem volt szimpi, ezért gondoltam, hogy máshoz megyek.
2012. aug. 22. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Távirdán rendel a Dr. Bognár Ida is,én hozzá jártam. Aranyos,kedves,és felelősségteljes doktornő,nem mellékesen főorvos is. Miért nem hozzá mész?
2012. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Kecskés elhiszem hogy nem volt szimpi :))
2012. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából csak gondolom, hogy a Tar lesz, mert őt írták a kórház honlapján a rendeléseknél.

Gondolom, akkor már te is összefutottál a Kecskéssel! :-)

Bognár Idáról én is csak jókat hallottam eddig!

2012. aug. 22. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma mész a dokihoz? Kíváncsi vagyok mi a véleményed róla,majd mesélj!
2012. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem rendes volt. Mondtam neki, hogy már 1 éve próbálkozunk. Megkérdezte az uccsó mensimet. Megvizsgált, megcsinálta a rákszűrést és megvizsgálta a cicimet is, minden kérés nélkül! :-) Szerintem ez pozitív. Mondta, hogy akkor az el kéne kezdeni hőt mérni. Hűű, mondom én már mérek. Közölte, hogy hüvelyben kéne, én meg szájban mértem eddig, úgyhogy kövi mensi után találkozunk! :-) Nekem wzimpi volt az öreg!
2012. aug. 23. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor oké :) Remélem hamarosan összejön a baba,drukkolok!
2012. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!