Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után, mikor menstruá...

Missed ab után, mikor menstruáltatok újra?

Figyelt kérdés

Hány hét telt el a vérzés és a műtét között?

Ugyanúgy görcsöltetek menzesz alatt? Volt, akinek más volt az első menstuációja?



2012. aug. 21. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétre jött meg,kicsit erősebb volt mint régebben de csak ugyanúgy 5 napig tartott.
2012. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ugyanolyanok voltak a menstruációs tünetek, mint a missed ab után?

Mert én most vérzek, de semmi tünetem nem volt.

2012. aug. 21. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem missed előtt is elég görcsös volt a mensim.Utána pedig csak az első volt kicsit bővebb a következő már nem,ennyit változott csak.Én úgy tudom hogy ilyenkor lehetnek változások,mennyiségben,hosszúságban és minőségben is + - (remélem érted mit akartam írni).
2012. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt a műtéted?
2012. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Július közepén volt a műtét.

Időben éppen ott lennék, hogy menzesz is lehetne, de közben voltunk együtt a férjemmel és nem tudom, hogy nem attól kezdett-e megint vérezni.

Egyébként én is nagyon görcsölös voltam, most pedig se cici fájdalom, se görcsölés, csak vérzés van.


Neked mikor volt a műtéted?

2012. aug. 21. 12:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem 25 napra a műtét után jött meg először.

Annyi a változás azóta,hogy a mennyisége kevesebb,semmi görcs az előtte sem volt.

2012. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly februárban volt egy meg most pont ma 2 hete.
2012. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem de ezt még akartam hozzáírni.A tavalyi missednél 3 hétig vérezgettem,hol jobban hol kevésbé de volt hogy 2-3 nap kimaradt,nekem akkor a dokim azt mondta ez normális.Most viszont csak azon a napon véreztem mikor a műtét volt.
2012. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 26 napra jött meg, kb. 7 napig tartott, az elején és végén barnázással, de egéybként ugyanolyan nagyjából mint máskor. (Nem missed ab volt, hanem terhességmegszakítás 19. hétben, genetikai hiba miatt.)
2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 40 napra jött meg és aztán már következő hónapban terhes is lettem és most itt ficánkol az ölemben az eredménye.
2012. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!