Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után (19. hetes...

Missed ab után (19. hetes terhesség) mikor próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Május 23-án vesztettem el az én kisfiamat 20 hetes terhesen, akkor már kb 1 hete nem élt bennem, meg kellett szülni őt. Borzasztó volt, a poklok poklát jártuk meg, Azt gondoltam soha nem tudok többé rá gondolni, hogy terhes legyek, aztán az idő nagyon-nagyon sokat segített. Meg gondolom az is hogy nyár volt, meg van egy 2 éves kisfiam, miatta muszáj erősnek lennem. Szóval már 2 és fél hónapja ennek, missed ab után 28 napra meg is jött a menzeszem, most várom a harmadik ciklust. Elvileg minden rendben van a doki szerint. Nagyon-nagyon szeretnénk a férjemmel egy kistestvért, de nem akarom elkapkodni se. Ti mikor mertetek először próbálkozni, és akkor minden rendben volt? Az én dokim 3 hónapot mondott.
2012. aug. 15. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég nagyon sajnálom. meg kérdezhetem hogy mi történt? kicsit meg ijedtem 20+3 hkm
2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Egy 20hetes terhességmegszakításnál már mindenképp meg kell várni a 3hónapot, igen.

Utána már csak rajtatok múlik. Ha felkészültél lelkileg, vágjatok bele!

Sok sikert!

2012. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet tudni sajnos :-( a szövettan vírust és lepényelégtelenséget állapított meg. De hogy melyik volt előbb azt nem tudják. Édes Drágám egészséges lett volna. A sors fintora hogy mindent betartok amit nem lehet vagy rizikós: kádfürdő, medence, tonhal, mozorella...semmi, és mégis.
2012. aug. 15. 15:50
 4/18 A kérdező kommentje:
de ne aggódj, semmi gond nem lesz, ne is agyalj ilyenen! ezt a kérdést nem neked kellett volna elolvasd!! Minden rendben lesz!!
2012. aug. 15. 15:51
 5/18 A kérdező kommentje:
úgy érzem igen már megerősödtem lelkileg...feledni úgyse fogom soha! de szeretnénk nagyon egy kisbabát, csak 3-6 hónapig mindent mondanak...nem tudom mivel teszek jót.
2012. aug. 15. 15:53
 6/18 anonim ***** válasza:

Átérzem, amit írsz... Januárban velünk is megtörtént - a 23. héten veszítettük el... A szülőszobáról úgy jöttem ki, hogy soha többet... Életem legpokolibb érzése volt a párommal a lépcsőn kézenfogva elhagyni a kórházat - valaki nagyon-nagyon hiányzott... Belém égett ez a kép. De már ekkor is tudtam, hogy visszatérek.

Senki nem tudja, miért történt - már másodszor - egyszerűen elfolyt a magzatvizem. Az első babám koraszülött lett, akkor azt hittem, tragédia - de rá kellett döbbennem, nem az volt az...

Az orvosom fél év várakozási időt javasolt, de hozzátette, ez a biológiai minimum. Czeizel többet. Mi úgy határoztunk, hogy egy év múlva próbálkozunk újra - testben és lélekben megerősödve.

Kívánok Neked is problémamentes várandóságot.

2012. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom :( 3 hónapot mondanak ha jól tudom.
2012. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20 hetesen április 10.-én szültem meg a kisfiúnkat.Egészséges volt egy rossz mozdulat miatt egy vérömleny keletkezett és kinyílt a méhszáj. Semmit nem éreztem, fájdalmaim se voltak, csak elkezdtem vérezni. Mi már újra próbálkozunk.
2012. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom, együtt érzek veled. Akkor Ti is 3 hónapot vártatok? A doki is ezt mondta?
2012. aug. 15. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:

A doki azt mondta vizsgálat után, hogy nyugodtan próbálkozhatunk. Egy másik doktornő is megvizsgált amikor már 2 hónap is letelt és ő is szabad utat adott. :)

Most már újra próbálkozhatunk. Gyorsan helyrejöttem testileg, lélekben már inkább arra gondolok hogy milyen lesz az új terhesség. Kissé nehézkes nem a múltra gondolni, most születne meg a kisfiúnk a napokban.

2012. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!