Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early mennyire...

Predictor Early mennyire megbízható? Gyakran szellemcsíkos marad?

Figyelt kérdés
28-31 naposak átlagosan a ciklusaim, de előfordult már, hogy 34 napra jött meg. Vettem egy ilyen tesztet, ami elvileg már 4 nappal a mensi előtt kimutatja a terhességet. A használati leírás szerint ez inkább csak 3 nap, mert a mensi második napjától számolja vissza a 4 napot. Aki csinált már ilyen tesztet, az érti. Szóval én a 30. napon csináltam meg reggeli elsőből. Nagyon halványan látni véltem valamit, de csak kb. 10 perc után. Szétszedtem a tesztet és akkor látni lehetett egy halvány, de vastag szürke vonalat, közvetlen mellette egy görbe halvány rózsaszínet (ez gondolom azért, mert elázhatott). A kontroll csík az szépen látszik. Képet nem tudok feltenni, mert kidobtam sajnos. Most a 32. napon vagyok. Nagyon fájnak a melleim és mindjárt megjön érzésem van. Néha azt hiszem, hogy meg is jött, de ha kimegyek a mosdóba, semmi. Gyakran mensi első napja előtt már néha jön egy kis vér, vagy legalábbis rózsaszínes folyás, ha pl. nagyvécézek, de most még ez sem. Fáradékony is vagyok nagyon, de annyiszor becsapott már a testem, hogy nem tudom, ez PMS vagy más más. Még annyi, hogy időnként nyilalnak az izületeim. Tudom, hülyeség, meg furán hangzik, de akkor sem tudom ez most mi. Nyilván fogok majd újra tesztelni, de péntekig még várni szeretnék vele. Bár elég nehéz megállni. Vélemények? :)))
2012. aug. 21. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ez volt anno az en kerdesem, ugyanilyen teszttel csinaltam, kepeket is toltottem fel rola:)

Ma mar 22 hetes vagyok:)

Szurkolok!!!!!

2012. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek:) A második válaszoló tesztje tök ugyan olyan, mint az enyém, kivéve, hogy nekem lett mellette egy rózsaszín elfolyás, de a csík nekem sem volt egyértelmű az üveglapon át. Háááát.... :))) Az a baj, hogy pl. most is nagyon görcsöl a hasam, bár az előbb is voltam kint mosdóban és semmi... nem tudom, mit higyjek:((( De mindenesetre a képid nekem nagyon bíztatóak kedves második:))) Hátha nekem is sikerül. Csak ilyenkor olyan rossz, mert beleélem magam, aztán ha mégsem.... Péntekig megpróbálok türelmesnek lenni és akkor ellövök mégegy tesztet:)))
2012. aug. 21. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen volt a tesztem 2 vagy 3 hónapja:

[link]


Másnap csináltam még egyet, az erősebb volt. De nem volt baba, még aznap megjött. Azóta csak úgy próbaképpen csináltam a ciklus közepén, amikor tuti nem lehetek terhes és akkor is pozi volt. Én nem hiszek többet ennek a tesztnek.

2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ez az én kérdésem, nekem is babát jelzett, de nem volt sajnos...én többet ilyet biztos nem veszek. Az előző két lányomnál coraxot használtam és az mind a kétszer egyértelműen jó volt.

2012. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem nálam is "rossz" volt a teszt. Ma x-epil teszt full negatív lett. Egyébként ez a 33. ciklusnapom és még mindig nem jött meg, csak görcsölök...
2012. aug. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!