Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem megbízható,...

Tudnátok nekem megbízható, empatikus nő nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos kettő vetélésen vagyunk túl. A másodiknál nem az orvosokon múlott, hogy nem maradtam ott a folyosón, így most szinte rettegek egy rossz választástól. :(

Szeretnék egy nem futószalagon vizsgáló, biztonságot adó, természetes gyógymódokat nem elutasító doktornőt találni Budapesten.


2012. júl. 18. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szívből ajánlom Neked dr. Vonnák Eszter doktornőt, a SOTE II-n dolgozik. Magánrendelése még nincsen, de a kórházban az ambulancián fel tudod venni vele a kapcsolatot. Én mindkét gyermekemet nála szültem, ő is volt a fogadott nőgyógyászom végig. Nagyon lelkiismeretes, kedves, ugyanakkor kellőképpen határozott is.

Ha magánrendelésre mennél, akkor dr. Radványi Krisztinát mondanám, ő a Blahán rendel. Ő is nagyon kedves, de iszonyat pénzbe kerül, mint minden magánrendelés.

[link]

2012. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívből ajánlom neked Dr. Laky Marcellát a Sote I. sz Női klinikán dolgozik. Nem tudom a természetes gyógymódokkal hogyan áll ugyan, de a kérdésedre válaszolva roppant empatikus. Sosem voltam női nőgyógyásznál mert írtóztam a gondolattól, hogy egy nő matasson odalent... S sajnos egy missed ab döbbentett rá ( ő végezte), hogy mennyivel másabb is egy nő. Én biztos, hogy hozzá fogok járni a következő megadatott lehetőségnél. Hiába 80km. Fogalmam sincs még van-e magánrendelése, vagy nincs. 4 hét múlva kell kontrollra mennem akkor mindent megkérdezek. Most sokkolva voltam ahhoz, hogy a jövőről kérdezgessek. :( De ha kell keresek ismerőst aki ott laki, s bejelntkezek hozzá lakcímre, hogy hozzá járhassak.
2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megkeresem a doktornőket.

Kedves második! Nagyon sajnálom, ami veletek történt, tényleg tudom, mit érzel :( De az Élet kiegyenlíti a bakikat.. hinni kell, hogy így lesz! :) Sajnos én is rossz tapasztalatok miatt szeretnék inkább doktornénit, és azt hiszem arra az érzésre várok, amit most te érzel, erre a bizalomra! Ha lesz kedved és nem felejtesz el, megírhatnád majd, hogy mit tudtál meg a doktornőről!

Köszönöm! :)

2012. júl. 19. 17:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, ha még olvasod, írnál nekem a kórházról?

Azt halottam, hogy a természetesség nem feltétlenül az első helyen áll náluk, úgy értem, túl hamar nyúlnak gyógyszerhez, kezeléshez, szikéhez.. de már annyi mindent lehet hallani! :( Neked pedig első kézből vannak infóid!

köszi! :)

2012. júl. 19. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerencsére, a kórházzal csak annyi kapcsolatom volt, hogy oda jártam terhesgondozásra, illetve ott szültem, de annyit tudok neked mondani, hogy a SOTE II-n - mivel oktató kórház is - meghatározott protokoll szerint történnek a vizsgálatok. Az biztos, hogy ha nem magánrendelésre mész, úgy tűnhet, hogy nem kapod meg azt a figyelmet, amit szeretnél, mert az orvosoknak műteni, rendelni, ultrahangozni, ügyleni stb. kell (lehetőleg egy időben), így látszólag kevés idő jut rád. Ennek ellenére, azért ők tudják a dolgukat, és akkor is biztatnak, ha te már padlót fogtál. Képzeld, a második babámnál már a küret jött volna, mert 8 hetesen még nem volt szívhang, amikor Vonnák doktornő elküldött haza, hogy várjunk még, talán lát valamit,és ő tutira akar menni. Egy hét múlva már a legrosszabbra készülve mentem UH-ra, ahol egyszer csak azt hallom :"Gratulálok, van egy élő kisbabánk!". Hát azt hittem, összeesek, pedig feküdtem. És ha ő nincs, hanem valaki máshoz megyek..... Szóval ő ilyen.

A Radványi doktornő (aki négy gyermekes anyuka) pedig támogatja az alternativ gyógymódokat is.


És még valaki eszembe jutott, igaz, ő férfi. Az első szülésemnél ő is segédkezett, mert kicsit komplikált volt, de meg kell mondjam, nagyon megnyugtató és kedves ember, amellett kiváló szakember is. Sorban állnak az anyukák, hogy nála szülhessenek. Ő is a SOTE II-n van, de van magánrendelése is.

[link]


Minden jót!

2012. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok! A hasznos infók mellett még biztatást is kaptam! Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!