Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok ajánlani terhességmeg...

Tudnátok ajánlani terhességmegszakításra - tapasztalatból - orvost Budapesten?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, nem terveztük, védekeztünk. Mivel fel sem merült az esélye, olyan antibiotikumot szedtem orvosi rendelvényre, ami kifejezetten tiltott terhesség esetén, mert károsítja a magzatot és ettől függetlenül röntgeneztek is. Nem merem megtartani, de az orvosom semmilyen abortuszt nem hajlandó végezni. És mást sem hajlandó ajánlani.
2012. aug. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvost nem, de én a Péterffyben szültem és ott találkoztam egy abortuszon átesett nővel. Azt mondta, nagyon emberségesek voltak vele, nem kérdezősködtek, korrektül tájékoztatták.
2012. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Elvileg nem mindig te választod az orvost.Másrészről,még nem rendelkezhetsz azzal az állítással,hogy elveteted mert sajnos nem te döntöd el,hanem van erre egy kijelölt bizottság.Ők fognak ítélkezni hogy megtarthatod-e vagy sem.


Ha fiatal vagy,és nincs még gyereked nem sok esélyed van az abortuszra,még úgy sem,hogy antibiotikumot szedtél.A mai antibiptikumok annyira azért nem veszélyesek a mai világban.és a magzatnak is van,illetve a méhünknek is van egy természetes védelmi rendszere.nagyon kevés esetben jut el a mérgezés a babához.ahhoz hosszú ideig,nap mint nap(nem 4-5 napról beszélek) folyamatosan mérgezni kell gyógyszerekkel a gyermeket hogy bármiféle károsodás érje.


A másik ha védekeztetek akkor nem értem,hogy a fenébe lehetsz terhes??!!Én 15 éves gyógyszert szedek,és voltak olyan hónapjaim nem is egyszer hogy elfelejtettem egy vagy két gyógyszert mégsem lettem terhes.

2012. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Igazán köszönöm értékes soraid, bár azoknak sajnos nem volt közük a kérdéshez, így semmilyen segítséget nem nyújtottak. Nyilván nem is az volt a funkciójuk. Örülök, ha Neked jó lett ettől a választól.
2012. aug. 29. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,csak felhívtam a figyelmedet,hogy kézülj fel,hogy babád lesz,mert nem fogják engedélyezni a magzatelhajtást.

Másrészről,1% esély van arra,hogy védekezés mellett valaki teherbe essen,magyarán felelőtlen voltál,és ahelyett hogy vállalnád a következményeket,rögtön el akarod vetetni a babát aki még csak tenni sem tehet róla.

Úgyhogy a flegma válaszodra ennyi a reagálásom,akinek nincs esze a szexhez az inkább ne csinálja.Lehet lepontozni.

2012. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!