Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a terhességi...

Pozitív lett a terhességi tesztem, akkor már tuti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap pozitív lett a terhességi tesztem, de csak nagyon nehezen jelent meg a második piros csík (az ellenőrző csík). Attól még pozitív, ugye? Csináljak új tesztet 48 óra múlva? Elképzelhető, hogy az negatív lesz?
2009. júl. 24. 10:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív az pozitív. Fordítva elképzelhető, meg hát érzékenységtől függ.
2009. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem babas vagy de azert holnap reggel ismeteld meg elso vizeletbol. A hcg ketnaponta duplazodik igy lehet hamarabb megjelenik a csik es erosebb lesz holnap.

Megy a drukk!!

2009. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív terhességi teszt azt jelenti, hogy van a vizeletedben hcg terhességi hormon, amit a baba méhlepénye termel.


Sajnos az esetek kb 25%-ban előfordul, hogy a pozitív terhességi teszt ellenére nem marad meg a terhesség, megjön a vérzés. Erre sajnos van esély.


De ha pozitívat teszteltél, akkor MOST biztos, hogy terhes vagy. Álpozitív teszt nincs. Akármilyen halvány is, az bizony baba. :-)

2009. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

:) nagy valószínűséggel pozitív lesz az is, de azt szokták mondani egy teszt nem teszt! :)

Szóval csinálj még egyet holnap vagy holnap után!

Ha azok is pozitívak, már biztos lehetsz az eredményben! :)

Utána viszont irány a doki, hogy minden rendben van-e és meg is maradjon!

2009. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem akarok kötekedni, de a babának nincs méhlepénye. Ilyen fiatal terhességnél még az anyának sincs.
2009. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
A 12. héttől indul fejlődésnek a méhlepény és a 14. héttől táplálja a babát ez csak az anyának van.Csak azért írom le ne tájékoztassuk egymást félre.
2009. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is hadd javítsak bele,mert bizony van "álterhesség"ezáltal "álpozitív "teszt is.Sajnos velem ez történt és nagyon rosz volt.Én is azt hittem csak az álatoknál lehet ez.
2009. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Így van. De a terhességi nyálkahártya már van, és annak méhűr felőli részéből, valamint a korionbolyhokból fog kialakulni a második trimeszterre a méhlepény magzati és anyai része is. Az egyszerűség kedvéért írtam így; sokaknak már ez is bonyolult...
2009. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10.41-es, én is ezt írtam, ne értsük félre egymást...
2009. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, hanem egyszerűen nem azt jelenti. Aki meg nem ért hozzá, félre is értheti, és hidd el, sokan nem tudják!
2009. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!