Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lenne a nem várt, de...

Holnap lenne a nem várt, de már van poz. Terhességi tesztem orvoshoz kb. csak 2 hét múlva megyek, de addig is ez a várakozás. Van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit is mondhatnék?:) Gratulálok a Kisbabához! :)

24 hetes kismama

2011. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

januárban nekem is a nemvárt előtti napon lett + tesztem :)

Gratulálok!!!

Mivel nekem előtte fél évvel volt vetélésem,így 2 napra rá a kórházi szakrendelésre mentem. Rá egy hétre volt az első uh-m,ahol csak egy pirinyó zsákocskát láttak.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2 gyermekes,21 h.km.

2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2011. máj. 5. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok..

Holnap lesz egy hete, hogy teszteltem, és csak jövőhét szerdán tudok menni a dokihoz..

Ráadásul SEMMI egyértelmű terhességi tünetem sincs, így tényleg nehéz a várakozás. :-)

Kitartást nekünk!

2011. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, nemek csak 6 napot kellett várni. Hétfőn voltam UH-on, akkor már látta a doki a mi Mazsolánkat.

Várj türelmesen, hidd el megéri.

Szorítok neked!

2011. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!