Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól lesz több a nyák? Ha...

Mikortól lesz több a nyák? Ha már beágyazódott a baba? Igaz az, hogy az ébredési hő, és a napközben mért hő között, ha van + 5 fokkal magasabb akkor valószinűleg baba?

Figyelt kérdés

bocsi a sok kérdésért!

van olyan hogy egyénfüggő tudom,de hamarabb ér a méhbe a megtermékenyitett petesejt??kb hány nap alatt ágyazódik be ha már a méhben van?Köszönöm a válaszokat.


2009. júl. 24. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyák egyéni, semmit nem jelent. A beágyazódás a megtermékenyítéstől számított 7-10 nap alatt történik. Erről a hő-dologról még nem hallottam. Kifejtenéd?
2009. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a hő dolog tuti nem igaz, nekem rendszeresen van ekkora különbség és baba nincs... (és nem +5 fokkal, hanem + 0,5 fokkal, mert még ha az alaphőd 35, akkor is 40 fokos lázas lennél...)

nyák: [link]

2009. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon álltalános amiket írtál.Bármitől lehet a nyák és a hő is.De a reggeli a fontos,de nem számít.Olvassgass itt és megérted miért írom.
2009. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!