Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ezt miért csináljá (to) k?

Lányok ezt miért csináljá (to) k?

Figyelt kérdés
Gyakran ellátogatok ide. Inkább szemlélődök, nem kérdezek! De nyomon követem a kérdéseket és azt látom, hogy miért teszik fel ugyanazt a kérdést többször csak egy kicsit megvariálva, és ugyanaz az ember! Ez tutti, hogy ugyanaz az ember kérdezi, mert látszik a kérdésből! De minek kell így ennyiszer megkérdezni, főleg, hogy kap választ rá, nem is egyet, és ugyanazt! Nem értem, nem megbántani akarok vele senkit, csak olyan, mintha szórakoznának egyesek, vagy túlzásba viszik ezt az egészet! Tényleg nem megbántásképp!
2009. júl. 24. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

sztem azért teszik fel sokszor ugyanazt a kérdést, mert nem ksapnak választ vagy hülyeséget vagy csak egy választ..

32

2009. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Van benne valami.Sokan bizonytalanok,tudatlanok,tapasztalatlanok és félnek.Megnyugtatást várnak tőlünk.Az ember segít akinek tud.Én ettől a rengeteg görbés és hő-s kérdéstől akadok ki.Tapasztalat,hogy görbe és hő nélkül is teherbe lehet esni,én évek óta sikertelen voltam,betegség stb.Ezek a módszerek nem segítettek de van akinek igen és örülök. neki.
2009. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod ki kérdez,mikor,hányszor,miért???Ettől izgalmas mert személytelen a dolog,itt szárnyalhatsz büntetlenül.
2009. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.A feletted levő kérdező egyenesen fél a támadásoktól.Ehez mit szólsz??Ez miért van?
2009. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kedves 11:25.ös! Mondtam, hogy nem bántó szándékkal kérdeztem!!!!
2009. júl. 24. 11:30
 6/26 anonim ***** válasza:
Én is csak olvasgatni szoktam ezen az oldalon. Én meg azt nem értem, ha valaki tanácsot szeretne, akkor egyesek miért támadják szegényeket. Szerintem ezeket a válaszokat is mindig ugyanazok az emberek írják.
2009. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ki mondta,hogy az?Egy kérdést tettem fel!!Engem is érdekel amire te gondoltál.
2009. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11:25-11:35 egy vagyok.
2009. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy pl. 7 napom van a nemvártig, itt a görbém a 37,4-nél beteg voltam, lehetek babás? Aztán 6 napom van nemvártig, itt a görbém a 37,4-nél beteg voltam, lehetek babás? Aztán mensi előtt 5 nappal vagyok, émelygés, rosszullét, itt a görbém, 37,4-nél beteg voltam, lehetek babás?

Ezt nem értem!!!

2009. júl. 24. 11:38
 10/26 anonim ***** válasza:
11:35 maximálisan értem,de ez nem olyan reménykeltés?Bízni akarnak benne,hátha sikerült.Neked van családod?Voltál már terhes?Arra gondolok tudod-e milyen a várakozás?
2009. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!