Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar, mit tegyek, miért csinálja ezt? (Főleg lányok válaszát várom) Részletek lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgettünk facen csomót meg is tetszettem neki, írtam neki hogy egy félénk srác vagyok és hogy félek a talitól és erre azt írta nyugi biztosan megfogok felelni. Aztán találkoztunk 2 szer, és a 2. tali nem sikerült igazán jól, utána olyat írt hogy ez nem fog működni. :/ Nagyon kész voltam Sokat sírtam:(Írtam neki sok levelet hogy még 1 tali és megváltozik minden de nem akart, ezek után sokáig nem tudtam mit tegyek,de mivel az annya facen ismerőseim között volt és bírt is engem gondoltam ráírok, és akkor mondta hogy egyik nap bent lesznek a városba és hogy akkor tudok vele találkozni a csaj is megtudta hát örült neki, de nem akart találkozni, nem volt egyértelmű. Én elmentem a városba rózsával a kezemben vártam 1 órát miután kaptam egy üzenetet hogy "Bocsi de én láttalak meg és nem szerettem volna oda menni és ezért tárgytalan.."ezek után folyton rámír hogy szia mizu ? Nem értem ha szakítani akart miért ír rám ?
2011. okt. 2. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki hogy már nem futsz utána...
2011. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha ezek után is írsz neki, megalázod magad.

ne tedd.

2011. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem írok neki,de akkor mit tegyek?
2011. okt. 2. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
keress egy normális lányt, aki értékel téged, és érettebb annál a hülye p.icsánál.
2011. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amit "metrish" mondott. Ha írtál volna csak hülyén jöhettél volna ki belőle de király voltál. Szóval ennyi. Ha mégis éreznél valami késztetést hogy írj akkor se.
2011. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!