Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy sráccal gumi...

Lefeküdtem egy sráccal gumi nélkül és utána nem jött meg, csináltam 2tesztet mindkettő negatív lett,3hete megint lefeküdtünk szintén gumi nélkül utána is csináltam tesztet és az is negatív lett. Akkor biztos nem vagyok terhes ugye? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

amugy azóta sem jött meg csak azért félek

amugy elsőnek júniusban feküdtünk le


2012. aug. 21. 23:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Pff..

Mért fekszel le gumi nélkül valakivel, ha utána annyira félsz és sorba csinálod a teszteket?


Az ilyenekből, mint te válik az a "sorba abortuszra futkozó" népség!

2012. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Védekezni kellene és akkor nem félnél...............
2012. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye senki nem lehet. Belenyúltam a tűzbe, leégett a kezem. Belenyúltam a másikkal is...
2012. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok!

Szóval mkior kellett volna megjönnie?

2012. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
júniusban mikor először lefeküdtünk rá pár napra kellett volna megjönnie de azóta sem. de semmi jel nem volt terhességre meg mondom a 3teszt is negatív lett
2012. aug. 22. 00:33
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer tényleg terhes leszel, és akkor majd nem sajnálod a pénzt antibébi tablettára!
2012. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Hát én a hejedbe elmennék dokihoz ha még mindig nem jött meg. Előfordulhat,hogy a teszt nem mutatja ki.
2012. aug. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Latszik h nagyon fiatal vagy es nem kaptal a szuleidtol megfelelo okitast.

1. ilyen aktusbol konnyen teherbe lehet esni. ha vedekeztetek volna megfeleloen akkor most nem kellene felned es stresszelned, h 'mi van ha....' jellegu dolgon.

2. ha eppen most szerencsed van, es nem lettel terhes, fennalhat a nemi fertozes lehetosege is

3. nem szokas csak ugy osszefekudozni vkivel ismerettseg nelkul. Nekem a fogalmazasbol h 'egy sraccal' az jon le h vki a sok kozul, nem eppen az akivel mar huzamosabb ideje jarsz es van bensoseges kapcsolat. de lehet h tevedek es rosszul fogalmaztal. Sot azt sem derul ki h a kovetkezo aktus ugyanavval a sraccal volt vagy eppen az egy masik 'egy' a sok kozul

4. egyszer megtortent vedekezes nelkul mert elvesztettetek a fejedet. De h megcsinalod ugyanazt pepitaban 3 het leforgasa utan, az ne haragudj de nagyon felelotlen es gyerekes viselkedes.

5. ha en ilyen lettem volna tini koromban anyum kitekerte volna a nyakamat. Engem arra neveltek h legyen egy noben tartas... Tudom sokszor nehez, es ahogy irtam en is voltam tini, es en is voltam sokszor olyan helyzetben h elveszthettem volna a fejem, meg mehetett volna a dolog tovabb, de mindig emlekeztem anyum szavaira, h mit miert ne tegyek. Igen volt olyan srac aki azert dobott mert nem akartam vele lefekudni, huzamosabb ismerettseg meglete nelkul, es sz@r volt, meg fajt, de tudod egy a 30as eveimben jarva, sokat tapasztalva, egy pici lanyka boldog anyujakent orulok h igy tortent, ugy sem lettunk volna egy par es csak testileg kihasznalt volna.

Ha pici lanyom eleri a tini kort, en le fogok vele ulni...


Legyszives a kov alkalommal legyen eszed es vedekezes nelkul SOHA!

2012. aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Mar volt velem olyan hogy 1evig nem jott meg es tarsai szval nem ez az elso ilyen bar akkor nem eltem nemi eletet.. Szerintetek 3teszt nem mutatna ki??de tenyleg semmi jel nem volt pedig azert az elso egy jo 2,5honapja volt..

Kerdesedre a valasz nem,nem egy "jott-ment" volt,ismertem ot honapok ota es alakultak is a dolgok,3hettel kesobb pedig szinten ugyanaz a fiu volt csak mar egyutt voltunk(azota is). Tudom hogy felelotlen dolog volt foleg a 2. mert az elso meg "ertheto", ilyen szempontbol meg is bantam..de tenyleg 3tesztet csinaltam 2kulon fajta volt..3csaknem hazudik..

2012. aug. 22. 06:11
 10/31 anonim ***** válasza:
Az,hogy orvoshoz menj megsem fordult a fejedben??
2012. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!