Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas a testhőm, lehetek...

Magas a testhőm, lehetek babás? Vagy magas testhőn is megjöhet?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzetem: 3hónapig néztem a testhőm és megfigyeltem, hogy menstruáció előtt két nappal lesik és mikor 36.4 aznap megjön. Elmúlt hónapban nem néztem nem is foglalkoztam azzal hogy baba így baba úgy. Múlthéten mondom azért meglesem mikor kéne nem megjönnie :) most pénteken kellett volna de nem jött azóta se. Szal múlthéten elkezdtem nézegetni a testhőm csak, hoyg tudjam hol is tartok. nem emlékszem hogy voltak, de mértem ezeket: 36.7 - 36.8 - egyszer 36.6 - 37.1 - 37.0 - és ma reggel is 37.0 volt jelzem, hoyg az elmúlt ciklusaim során egyszer sem értem el a 37.0-t és a 36.9 is csak az egyik ciklusom alatt kétszer. Lehetek babás? Egy hete fáradékony vagyok úgy érzem magam mintha meglennék fázva persze orrfújás meg ilyenek nélkül. Pénteken az esedékes napon egyszer görcsölt a pocim. Tegnap és ma meg csak bal oldalt szurkált a pocim illetve a petefészkem, ha jól érzem. de az egész nap hol jobban hol néha abba marad. Enyhe átlátszó folyásom van olyan mintha meg akarnék jönni. Teszteltem egyet ma, de nem reggeliből és nega lett. Nagyon szeretnénk babát. Van remény? Van rá esély hogy holnap reggel egy másik tesztel legalább egy halványat teszteljek, ha reggel is marad a magasabb hőm?

2012. júl. 29. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esély az megvan rá ha fent is marad a hőd, szerintem tesztelj egyet reggel és kiderül, remélem, hogy + lesz, halkan gratulálok... Majd írd meg az eredményt
2012. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok szorítok neked nagyon:)
2012. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ránk fér a szorítás :) Reggel kiderül, csak győzzem kivárni :)
2012. júl. 29. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy később volt az ovud, és amiatt van még fent a hőd, vagy tényleg terhes vagy.
2012. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel lejjebb esett a hőm és negataívat teszteltem ami nekem fura mert én látok benne egy második csíkot, de az fehér... ilyet még sose láttam, mert ha negatív volt akkor az negatív volt. Na mindegy, ha nem jön meg akkor legközelebb csak pénteken tesztelek, mert ez már mérgesít. Rossz mindig csalódni.
2012. júl. 30. 06:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia hát remélem hogy pénteken már szép erős + lesz, azt a fehér csíkot meg nem értem..De ha nem jött össze akkor se csüggedj el mert új hónap új lehetőségek... Azért én szorítok hogy legyen egy szép+..Én hétfőn fogok tesztelni és várom már azt a +. Ja amúgy első voltam.
2012. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Helyzet változatlan, ma reggel sem lettem okosabb. Hőm annyi mint tegnap reggel 36,6 mensi sehol. Bal oldalt hasam hol belenyilal hol tompán fáj néha egész hasam, de jellemzőbb a bal oldal. Ma lenne nem vártam utolsó napja. Még mindig kétesélyes, de leghamarabb csütörtök reggel tesztelek. Drukk megy neked is hétfőre egy nagy pozihoz :)
2012. júl. 31. 06:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem is még mindig fent van a hőm 36,6 36,7, és nekem is leginkább a baloldalt vannak tompa fájásaim... Megy a drukk neked csütörtökre, szorítok... nekem még a hétfő odébb van de kivárom, amúgy vasárnapra nem várom merjek szombaton tesztelni?
2012. aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sokat olvastam arról, hogy nem várt előtt egy nappal pozit tesztelt. De ehhez mindig hozzátartozott az erős cicifájás. Én a helyedben csak max a nemvárt harmadik napján tesztelnék. Nekem tegnap igaz megint nappali teszt volt...nem bírtam magammal még mindig negatív volt. De újabb furaság fájt eléggé a derekam, ami szintén nálam sose volt mensikor se. Ma reggel 36,5volt a hőm de az hajnalban 5körül, (7kor szoktam mérni) aztán visszaaludtam reggel 7kor 36,6volt és nemrég mikor újra keltem már 36,38 volt háromnegyed 8kor. Még mindig nem vagyok meggyőzve se arról, hogy nincs baba se arról, hogy van :S És most már 3 ismim is mondta hogy 2hónapis se mutatott a teszt semmit és volt akinek egész terhesség alatt negatív volt... én már holnap reggel se merek tesztelni félek a csalódástól...csak tudnám minek késik. Tegnap volt az utsó napja... Szerintetek merhetek még reménykedni?

Egyébként utsókám :) szurkolok, de te tudod mikor tesztelsz. Készülj fel rá, ha hamar akár csalódhatsz is :S és csak idegeskedni fogsz. Kitartás aztán neked is nagyon nagyon drukkolok :)

2012. aug. 1. 07:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező???
2012. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!