Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok,...

Szerintetek terhes vagyok, vagy valami komolyabb bajom lehet?

Figyelt kérdés

A havimnak 17-én kellett volna megjönnie, azóta már 3 tesztet is elvégeztünk (különféle márkájúakat és egyre 'modernebbeket'), de mind negatív lett és minden élesen látszódott a kontroll csík, vagyis érvényesek voltak, elvileg. A gond csak az, hogy utoljára 4 éve késett és akkor is csak 2 napot (folyamatosan vezetem egy menzesz naptárban). Ezt az esetet leszámítva 13 éves korom óta (azóta követem nyomon) a 27-dik, vagy a 28-dik napon meg is jött.

Ma kértem időpontot, de csak 2 hét múlvára kaptam. Szerintetek mi a helyzet, mit tegyek?


2012. aug. 22. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy babás vagy.

nem tudsz esetleg másik dokihoz menni?

nem vagy stresszes mostanában? attól késhet.

remélem nem lesz komolyabb bajod!

2012. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok stresszes, nincs rá semmi okom. Szerencsére. Amit még számításba vettünk párommal az az, hogy mostanában elkezdtem kávézni, bár szerintem ez a kettő nem függ össze.
2012. aug. 22. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet h megnőtt a méhed, oszt most többet raktároz el?
2012. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kávénak semmi köze ehhez!Késhet felfázás miatt is akár.De többet csak a doki tud mondani.
2012. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!