Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szopi konta terheség hánynak...

Szopi konta terheség hánynak sikerült?

Figyelt kérdés
16,5honapja szoptatok december ota várjuk a tesot de még nem jött össze juniusban volt meg elöször azota se.. Vérvételen minden rendben volt,Voltam dokinál aki azt mondta mig szoptatok kizárt a terhesség már csak nappal szoptatok este éjjel nem!Sikerült valakinek szoptatás alatt a kicsi?
2012. aug. 22. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeptembertől vártuk a tesót, akkor a nagy 1 éves volt és napi 2-szer szopizott. Októberben jött meg először a mensi szülés után és novemberben már pozitív volt a teszt, de még februárig szopizott a nagy!

Szóval nem lehetetlen szopi mellett teherbe esni:)

2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok nagyon. Bár nekem ugyan össze vissza de van mensim de a lányom még este lefekvés előtt szopizik. Remélem összejött a következő baba, már nagyon szeretnénk. Mennyiszer szopizik napközben gyermeked?
2012. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam nap közben most többször de volt mikor csak 2szer már vagy 3 szor
2012. aug. 22. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor írok egy pozitív példát.

Mielőtt az első lányommal terhes lettem (természetes úton fogant), azt mondták hogy nekünk hogy csak mesterséges úton lehet gyerekünk.

Mind a kettőnknél van gond.

Ehhez képest 13 hónapos volt a lányom akit még naponta 4-szer szoptattam amikor terhes lettem a tesóval, úgy hogy ez volt az első és egyetlen alkalom hogy védekezés nélkül voltunk együtt.

Eszembe sem jutott hogy ebből tesó lesz, még akkor sem amikor már egy hete rosszul voltam.

Előfordulhat, a környezetemben többen is jártak így.

2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremék próbálkoztak évekig az első gyerekkel, a második meg másfél évvel később, szopi mellett, még az anyuka első menzesze előtt megfogant.
2012. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok!
2012. aug. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!