Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan itt aki PCO-s és...

Van olyan itt aki PCO-s és mégis sikerült teherbe esnie gyógyszer és gond nélkül? Akinek nem sikerült milyen gyógyszert szedett és mennyi idő után sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült! :) 1évben csak 1szer 2szer mensiztem. Már a műtétre készültem mikor közölte a doki az UH-n hogy 9hetes terhes vagyok :) 2év próbálkozás után jött össze.
2012. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
gratulálok neked :)))))miért kellett majdnem a műtét?
2012. aug. 14. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert annyira cisztás volt mind a két petefészkem. Ja és a legjobb hogy szülés óta minden rendben van! :)
2012. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia. igen, nekem midkét petefészkem telivolt, elkezdtem szedni szeptemberben tavaly meforal 500mg-t,és októberben terhes is lettem. nekem megjött minden hónapban, csak épp 30-35. napokra, semmiféle diétát nem csináltam, csak a gyógyszer. 3hetes kisfiú anyukája
2012. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, nekem is megjön rendszeresen van hogy 28 vagy hogy 30-31 napra. PCOS vagyok, 5-7 napig tart a menstruációm első 2 nap erős utána csökken fokozatosan. Nem tudom mennyire súlyos a helyzetem.

2012. aug. 14. 19:14
 6/16 A kérdező kommentje:
azt sem értem, hogy én súlyban ideális vagyok, és a cukorszintem tökéletes, így is lehet nehéz a teherbeesés?
2012. aug. 14. 19:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lányom van! És policisztásak a petefészkeim, az elsővel 55 kg-val Diane után 2 x megjött, harmadszor terhes maradtam. A kisebbel 72 voltam, nem is tudtam fogyni, előtte is szedtem a Diane-t, aztán 1.5 hónapig nem jött meg, amikor abbahagytam, irtak Norcolutot, és a kúra alatt egy kis balesettel apuka gólt lőtt.

Most szeretnék harmadik babát, jún-ban volt meg utoljára, aztán ittam a cickafark teát, és most megjött megint múlt szombaton, remélem köv.-re összejön a baba.

A cukrom nekem is rendben van, a többit meg nem tudom, de úgy gondoltam,hogy az első kettő előtt sem csináltam semmit, mégis sikerültek. (most jönnek majd az orvoshoz küldözős kommentek, már látom előre :))

2012. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is pco-s vagyok. Nekem Meforal mellett sikerült a babó.

A Pco kistestvére az inzulinrezisztencia. Azt vegyétek figyelembe, hogy nem csupán a cukrotoknak kell jónak lenni, hanem az inzulinnak is. A cukorterheléses vizsgálatnak kell állni egy glükóz szint mérésből, és egy inzulinból!

Nekem hibátlan a cukrom, viszont az inzulin nem, ez most derült ki a pco diagnosztizálása után négy évvel.

2012. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, a cukrom nekem is rendben volt, az inzulinom is, és kb. ugyanúgy jött meg mint neked, kb. én is írhattam volna, amit te :) Persze ez még nem jelenti, hogy ugyan olyan súlyosságú ez a dolog nálunk, nekem szerencsém volt, hogy ilyen hmar sikerült, remélem neked is hamar összejön a baba!!!
2012. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3.napir hormonsor és terheléses iznulinvizsgálat kell.
2012. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!