Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirígy túlműködésem van....

Pajzsmirígy túlműködésem van. Lehetséges hogy ezért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozunk a babával.Tavaly szeptemberben a tsh-m 2,5 volt most meg 0,047.Gyógyítható?Teherbe eshetek még hogy van ez a betegségem.Most megyek majd pajzsmirígy uh-ra utána az endokrinológushoz.
2012. aug. 22. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
kezeltetni kell. barátnőméknél 1 év volt,mire rendbejött a babához.azóta is szed gyógyszereket,így a 2. babánál már nem kellett külön kezelés
2012. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos, hogy teherbe eshetsz - reméljük - az orvos biztosan talál megfelelő gyógyszert, ami helyreállítja a pajzsmirigy működését.Csak menj el hozzá minél előbb.Vannak egyébként tüneteid a pajzsmirigy túlműködésre?Én is hasonló problémával küzdök, illetve a határán vagyok (most még normális az érték, de figyelni kell)
2012. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendbe kell rakni és lehetsz terhes t3, t4 anti tpo milyen lett?
2012. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A TSH 0,05 a t3 t4 az jo nálam és semmi gyógyszert nem kaptam de, nem is sem teherbe :-( Azt mondta a dokim ha a t3 t4 jó akkor semmi nagy baj. Jövö héten megyek megint hozá épp.
2012. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anti tpo? Szerintem keress másik dokit, ha a tsh 0,0... valemnnyi akkor már gond van.
2012. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Hát nem valami biztató a babára nézve.Táncsak teherbe tudok majd esni, a kezelés folyamán.

Itt a júniusi véreredményem amin kiderült a túlműködés:

TSH: 0,047mU/L

Szabad T4:12,16pmol/L

Szabad T3:275pmol/L

Ösztradiol:275pmol/L

Luteinizáló hormon:3,51U/L

Follik.sim.hormon:6,56U/L

Progresteron:1,00nmol/L

Prolactin:194,1mU/L

Totál Tesztoszteron:1,95nmol/

2012. aug. 22. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A többi hormonod nagyjából rendben van. A tesztoszteronod az ami magasabb még mint kéne, illetve nem tudom az ösztradiolt mert ebben a mértékegységben nem tudom mennyi a normális.
2012. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!