Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért történik ez velem? PCOS...

Miért történik ez velem? PCOS vagyok, a mai vérvételen kiderült pajzsmirigy túlmüködésem van, ami a teherbesést gátolja. Hihetek a csodában?

Figyelt kérdés
A PCOS-ra gyógyteát iszok, aztán ha semmi akkor majd jön a gyógyszer.Tapasztalotkra,véleményekre lennék kíváncsi.
2009. okt. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pcos-m van, bár a pajzsmirigyem rendben. Először szerintem a pajzsmirigy-működésedet kellene rendezni, mert szerintem az a komolyabb probléma.

Én gyógyszeres stimulációval kétszer is teherbe estem az első hónapban. (sajnos az első babát elveszítettük, de ma már van egy 10 hónapos kislányom) A gyógyteákat nem ismerem, de sok jót olvastam itt róluk, így ha nem olyan vészesek a hormon-eredményeid, akkor lehet, hogy az is bőven elég lesz.

Ne kenődj el, minden rendben lesz, bár tényleg nem lesz olyan egyszerű, mint a többségnek. Kitartás!

2009. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy a fehérvérsejt magas(++), bilirubin sok,B12 és folsav hiányom is van,pajzsmirigy túlműködés és a vörösvértestszámom alacsony.
2009. okt. 30. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Most jutott eszembe, hogy pár napja írtam egy lánynak néhány homeopátiás szerről. Ha érdekel, esetleg, Te is kipróbálhatod őket.

Tapasztalatot nem tudok írni, mert én nem használtam őket, csak olvastam róluk.

Agnus castus - növeli a tüszőrepedést kiváltó LH termelését, viszont csökkenti a tüszők érését serkentő FSH hormon kibocsátását; segíti a beágyazódást; ne teaként fogyaszd, mert a forró víz nem oldja ki belőle a szükséges hatóanyagokat

Pulsatilla vulgaris - palástfű teával együtt fogyasztva segíti a beágyazódást

Salvia officinalis - csökkenti a vércukorszintet

Sepia officinalis - csökkenti a tesztoszteronszintet; kiválthatja a peteérést, tüszőrepedést

B12-t és folsavat simán tudsz venni a gyógyszertárakban, így azokkal sem lesz gond, bár a megfelelő adagot ki kell tapasztalni. A vörösvértest és fehérvérsejt eredmények javítására is biztos kapsz majd gyógyszert vagy tanácsot, hogy milyen természetes alapú dolgokkal lehet javítani rajtuk.

2009. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hétfőn megyek háziorvoshoz.
2009. okt. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!