Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki küzdött hasonló problém...

Valaki küzdött hasonló problémával? Folyamatosan alacsony (100/60) vérnyomás mellett a pulzusszám magas (80-90) közötti értékeken mozog.

Figyelt kérdés
Kaptam rá gyógyszert, az beállította 60-70 érték közé. Csak félek, hogy a teherbeesést esetleg nem befolyásolhatja?
2012. aug. 22. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Nekem kb. ugyanilyen volt a vérnyomásom és elsőre terhes lettem!

2012. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is a vérnyomás miatt kérdezem, hanem a magas pulzusszám miatt. Szerinted?
2012. aug. 22. 11:52
 3/7 anonim válasza:

Szia,


Nekem akkor volt 100-as pulzusom, mikor tavaly terhes lettem, viszont a baba sajnos elhalt. :(

Azóta peteérés után folyamatosan felmegy a pulzusom addig amíg meg nem jön...

Én sem tudom miért lehet ez, de az alacsony vérnyomás magasabb pulzusszámmal jár.

2012. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi...most hogy írod, elgondolkodtam.Tegnap lehetett ovulációm, a tünetekből és a számításokból ítélve...ma már jóval magasabb volt a pulzusom, mint mondjuk múlt héten....nagyon sajnálom, ami történt veled:-( szerinted ettől lehetett?Azóta próbálkoztok?
2012. aug. 22. 12:12
 5/7 anonim válasza:

Azt még sajnos nem tudom, hogy mitől lehetett, remélem nemsokára kiderül!

Majd megyek vissza az orvoshoz, aki hormonvizsgálatokat kért...

Viszont ez engem is nagyon érdekelne, azt hittem egyedül vagyok így, de ezek szerint nem...

Nekem a vérnyomásom alacsony (90/60-as körül), a pulzusom ilyenkor 90-100 körüli, viszont amikor megjön visszaugrik olyan 70-80 környékére.

2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
detto,csak magasabb pulzuszammal. eleinte betalocot makd nevotenst kaptade egyik sem allitotta be rendesen. mikor teherbeestem abbahagytam a gyogyszereket, az elso trimesuterben nem javult helyzet, masodikban mintha uj szivet kaptam volna,a harmadikban kozvetlen szules elotti 2-3 hetben ugrott ujra az egekig. a kardiologus nem latta okat hogy gyogyszerekkel belenyuljon a folyamatba, a szulesem is ebbol a szempontbol siman zajlott,azota meg vagy nincs idom foglalkozni a dologgal,vagy megszunt minden problemam:-)
2012. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 90/50 a vérnyomásom, 110-es pulzussal.

38 hetes vagyok.

Nem kapok rá semmit, sok folyadékot kell inni, azt mondták, örüljek, hogy nem magas, az nagyobb baj lenne.

38 hkm

2012. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!