Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Melyik megbízható pontos?

Kinek melyik teszt vált be?

Minden tapasztalat érdekel.


2012. aug. 22. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
clearblue
2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
én próbáltam a gabrielt de nekem semmit se ért fals eredményt mutatott, nekem a romed volt jó
2012. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Claerblue, X epil, Facelle, Innovacon (ez 10 és érzékenységű, ilyet használnak a meddőségi intézményekben) , Medi-lab. Én eddig ezeket használtam, egyiks sem csapott be sosem, amikor babás voltam, csak akkor mutatott pozitívot, ha nem voltam az, akkor full negatív volt, még szellemcsík sem jelent meg. Én így mindegyikben maximálisan megbízom:)
2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű mezei medi-lab. 2x is. Ha terhes vagy, bármelyik kimutatja. Ez ugyan nem nagy érzékenységű, a 10es kimutatja már a nemvárt napja előtt is akár, de az 2x többe is kerül. Én ráértem nemvárt után is tesztelni.
2012. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Lilly csak!!!
2012. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Csak kíváncsi voltam, hogy kinek melyik teszt vált be. Remélem szeptember legelején szükségem lesz egyre. :)
2012. aug. 22. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Clearblue, X-Epil Qpido Nekem ezek beváltak! :)
2012. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facelle! :) A nem várt előtt kb 1 héttel már halvány + volt esti pisiből.
2012. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!