Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok ciklusom 26-ik...

Ma vagyok ciklusom 26-ik napján. Clostyt szedtem 2-öt 5 napon kersztül. A hőm 3 napja 37. Csinálta tesztet de negaiv. Szerintetek még korai még? Nagyon szeretnék már teherbe esni.

Figyelt kérdés

#gyerekválalás.teherbeesés
2012. aug. 22. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusod egyébként?

Őszintén! Ha 28 napos és középidőben volt pé-d, akkor szerintem már halvány csíknak lenni kell, viszont, lehet,hogy később volt pé-d!

Még ne add fel!

2012. aug. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A ciklusom rendszertelen 30-34 napos. Két hete volt peteérésem
2012. aug. 23. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se add még fel, a 35. nap táján már biztosabb eredményre számíthatsz. Egyébként a closty-t szedők jellemzően a szedést követő hónapban (köv. ciklusban) szoktak teherbe esni - én is szedtem, később ezt kitárgyaltuk egy fórumban a sorstársakkal :)
2012. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Ma reggel csináltam tesztet negativ lett.31-ik napnál járok.A höm még mindig 37,1 Lehet hogy a teszt téved?
2012. aug. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!