Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek elégtelenségnek/kor...

Petefészek elégtelenségnek/korai petefészek kimerülésének mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Milyen laborértékekből lehet erre következtetni? Milyen korban jelentkezett akinél korán felmerült? Lehet még így baba? Nálam egyenlőre az esélyeit latolgatják de még kivizsgálás alatt áll! Segítsetek akinek ilyen van/volt vagy hallott róla!!!

2012. aug. 13. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp mai a poszt, sok hasznos infóval és linkkel: [link]

2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában a magas fsh szint utal rá ez egy 3. napi vérvételből kiderül emellé érdemes még fontos az ösztradiol és amh-t is nézetni kell. Van akinek már 25 éves korában jelentkezik
2012. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
FSH mára kiderült hogy normál értéken belül van . Akkor tuti kizárható?
2012. aug. 13. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem korai kimerülő petefészkem van. Nálam emelkedett volt az fsh, ennek ellenére tünete nem volt semmi, volt mindig peteérésem (uh-val nézték),rendszeres mensi stb. Ha nincs emelkedve , akkor valszínű nem áll fenn ez a probléma, bár attól még én lombikozás alatt találkoztam olyannal,akinek jó volt az fsh értéke, mégis max.dózisú hormonra alig reagált,csak egy-két petesejtje lett.
2012. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. Ha magasabb az ösztradiol (ciklus elején 100 körül vagy alatta kell lennie) az lenyomhatja az fsh-t.
2012. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ciklus végén mért ösztradiol:196. az rossz? 27.napon ciklus közepén:520 volt.
2012. aug. 13. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:
mérték egység. 27. napon van a ciklus közepe nálad?
2012. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elírtam!

ciklus 9.napján : 532 pmol/l

ciklus 27. napján: 196 pmol/l

2012. aug. 14. 00:17
 9/9 A kérdező kommentje:
22-26 napos a ciklusom
2012. aug. 14. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!