Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jajj csajok, ezek szerint ez...

Jajj csajok, ezek szerint ez megint egy csalódást okozó hónap lesz?

Figyelt kérdés

Szeptember 1.-ére nem várom, és nekem a menszi előtt pár nappal elég jellegzetesen fájni szokott a fejem, és tegnap óta megint fáj.Ezt nem tudom mással összekeverni, mert nekem már van egy 4 éves kislányom, és a szülés óta pár nappal menszi előtt mindig egy ponton fáj a fejem, orvos azt mondta, hogy a második majd helyreteszi. :)

Nade a derekam is majd' leszakad tegnap óta, igaz ez nem szokott fájni, meg az alhasam időközönként kicsit feszül, az is tegnap óta, ezt se szoktam előtte érezni. Ez a közelgő menstruációt jelzi vajon? Mindig pontos szokott lenni a ciklusom (28 nap).Múlt hónapban előbb jött 4 nappal, meg kevesebb is volt a szokványosnál. Ez kb. fél évente egyszer fordul elő, és ezt egy nagyon erős, menstruáció szokta követni rá egy hónapjára. Vajon ezt az erős vérzést jelzi a szervezetem?

Olyan csalódott vagyok, mert a kislányom az első próbálkozós hónapban összejött, és most már a harmadiknál tartunk.


2012. aug. 22. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezt ne könyveldd még el,hisz 1.éig van még!szoritok nektek,majd irdd meg mi lesz
2012. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért még ne könyveld el szerintem, hogy nem vagy babás. Lehet az vagy. 1-jén úgy is kiderül minden.
2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor én terhes lettem a lányommal hetekig mensi szerű görcseim voltak. Lehet, hogy épp most tapad meg. Ne könyveld el ezt a hónapot. Amúgy mi már a 10. hónapi próbálkozásnál tartunk. Sok sikert!
2012. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Addig még sok idő van, lehet bármi. :)
2012. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, akkor tuti, hogy nem baba lesz!


Higgy benne, ez a legfontosabb. Ne gondolj mensire. Fókuszálj a kislányodra, és majd meglátod, hogy sikerülni fog az a baba!

Egyébként 3 hónap az semmi... Nincs értelme még aggódni. Nyugi és higgy benne, hogy össze fog jönni.

2012. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na figyelj! Amíg meg nem a mensid, addig bármi lehet. Felejtsd el az ilyen jeleket. Egészen addig bíznod kell, míg meg nem jön. Egyébként pedig a 3. hónapnál tartatok még csak. Nem szabad elcsüggedni. Tessék szépen elterelni a figyelmed apával és a kiscsajsziddal. Rossz vége lesz, ha görcsösen akarod. Hidd el, ha elérkezik az idő, jönni fog :) Nagyon szurkolok neked! És komolyan! Nyugiiii, jó?
2012. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem elkeseredni, hol van még elseje!!! Az,hogy múlt hónapban előbb jött a nem várt, és kevesebb volt, lehet azért,mert nem volt peteérésed. Nálam ez gyakori probléma (csak lombikkal lehet babánk, miután volt két méhenkívülim). ami a lényeg: nekem is nem várt előtt jön mindig egy tipikus fejfájás, amit az ösztrogénszint csökkenése idéz elő mielőtt megjönne a mensi. Nos elmondom, ez akkor sem volt másképp, mikor babás lettem. Már el is könyveltem,hogy megint nem sikerült a lombik, amikor jött a szokásos fejfájás, majd mégis pozitív lett a tesztem! Tehát még semmi nincs veszve, szorítok!
2012. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdező mi a helyzet?
2012. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező mi van veled?
2012. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.sajnos még mindig nem vagyok babás. :((
2012. nov. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!