Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n negatív x-epil...

12. dpo-n negatív x-epil teszt. A hőm is esett. Ebből már biztos, hogy mensi lesz, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 23. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A teszt alapján nem lehet semmit mondani, korai volt, lehet akármi. A hő viszont nem jó, hogy leesett...
2012. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én sem örülök, hogy leesett a hőm... A múlt hónapban ugyanígy kezdődött, aztán még tovább esett, és végül meg is jött:( Már nagyon elvagyok keseredve.
2012. aug. 23. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok a 11. napon és szintén Xepillel teszteltem reggel negatívat! Hőt nem mérek sajnos...

Azzal vigasztalom magam, hogy korán teszteltem! Lehet még ebből pozitív!!!!!! Pont egy korábbi kérdésnél olvastam, hogy volt akinek lejjebb ment a hője, aztán meg utána meg szépen újból emelkedett és baba lett! :) Szerintem még ne keseredj el!!!!!!

2012. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne:) Neked is nagyon-nagyon drukkolok!!!!
2012. aug. 23. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem számít leesésnek. Ha a piros vonal alá megy, az a leesés.

Együttlét mikor volt? Az angolom nem annyira jó...

A zöld, vagy nem jelölted?

Amúgy a 12 dpo még simán lehet korán. A 14. kéne újra tesztelni.

2012. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló! Együttlét két naponta volt, de nem jelöltem a görbén. Remélem holnap nem esik tovább a hőm...
2012. aug. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!