Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ma van peteérésem?

Szerintetek ma van peteérésem?

Figyelt kérdés

Mindíg szoktam érezni, és most viszont egy hete érzem, és eléggé fájogat. Ma viszont annyira fáj, hogy a levegőti is félve veszem, alíg bírok ülni és dolgozni. Akkor ezek szerint ma lehet a Pé-m? és holnap már nem fog ennyire fájni? Vagyis remélhetőleg enyhül?

(babát szeretnénk)


2012. aug. 23. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad a ciklusod hosszát,meg azt,hogy mikor volt menzeszed utoljára.Így nem tudunk segíteni.
2012. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Augusztus 10.-én jött meg utoljára, 29 naposak a ciklusaim, és a ciklus.hu szerint ma van.

De azon is gondolkodom, hogy lehet, hogy nem tudott kiszabadulni és holnap hajnalban lesz? (ugyanis azt olvastam, hogy mindíg hajnalban van peteérés) Ez igaz?

2012. aug. 23. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd azt nem tudom,hogy igaz e az,hogy hajnalban van e vagy nem,de én a helyedben mától kezdve 3 napon keresztül esténként szexelnék,és utána a kispárnát a fenekem alá tenném és néhány órát mozdulatlanul feküdnék.Sok sikert:)
2012. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jól számolom akkor 23-24 a peteérésed. Hajrá, ma meg holnap mindenféleképp legyetek együtt.
2012. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10 hónapja próbálkozunk eddig sikertelenül.

Köszönöm szépen!

2012. aug. 23. 14:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg fogadtam a tanácsot. Szex után feküdtem és pihentem. Ma hajnalban keltem fel először. Remélem sikerül most.
2012. aug. 24. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
A tegnapi vagyok az első két válasz ado.Kitartás.Nekünk is nehezen jött össze,és 4 hét múlva szülni fogok.Ha kibírom addig :)A kispárna ősi trükk de nem árt probád meg aszt is.Sok sikert :)
2012. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meg próbálom. Szerinted, ha terhes leszek, akkor a peteéréstől számítva mikor kezdődhetnek az első terhes jelek?
2012. aug. 24. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!