Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék kisbabát, de nem...

Szeretnék kisbabát, de nem sikerül úgy gondolom a rendszertelen menstruációm miatt van lehet így peteérésem is? Szeretnék tapasztalatokat kérni tőletek hogy tudjam van-e esélyem egy babára.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendszertelen mensturáció mellett is lehet peteérésed,ahogy rendszeres mellet is előfordulhat hogy nincs. De erről biztosabbat csak egy nődoki tudna neked mondani. Keresd fel mielőbb.
2012. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen volt, a doki mondta is, hogy nehéz lesz teherbe esnem. Ha babát szeretnék keressem fel már 3 hónap sikertelen próbálkozás után, mert erre van gyógyszer azt mondta. Mondjuk nem lett igaza, mert elég hamar teherbe estem, szerencsére. De valóban igaza van az elsőnek. Keress fel egy nőgyógyászt.
2012. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Ugyannabba a cipőbe járok mint Te.Nekem is össze-vissza jön meg.Azt hittem azért nem sikerül a baba mert nincs peteérésem.Elmentem orvoshoz ép akkor volt peteérésem.Mondta hogy így is van peteérés,a menstruációt csak a fog.gátló tabletta tudja beállítani azt meg nem szeretnék szedni.Csak az a rossz,hogy így meg nehéz kiszámítani a peteérést.Mi két naponta vagyunk együtt.De sajnos még nem sikerült teherbe esnem :( 27nő
2012. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszertelen mensi esetén nem csak a nőgyógyász tud segíteni, hanem endokrinológus is. Lehet az oka pajzsmirigy hormon eltérés (aminek helyes értékéről szakterületenként mást mondanak!), lehet cukor-inzulin eltérés (lásd: PCOS), és még sorolhatnám. Egy orvosi vélemény sajnos nem vélemény. Járj utána, mert nem normális a rendszertelen mensi és oka kell, hogy legyen! ((Tapasztalatot kértél: Nálam PCOS volt.))
2012. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen volt. Volt olyan hónap, hogy 66 napra jött meg:DDD Mindenféle kezelés nélkül először a második próbálkozásra terhes lettem, aztán a másodikkal kb. 4 hónap próbálkozás után. Ráadásul hátrahajló a méhem és állítólag ez még jobban nehezíti a teherbeesést. Én nem voltam vele orvosnál, de ha nem sikerült volna 1 éven belül teherbe esnem, nyilván elmentem volna. Egyébként szülés után viszonylag rendszeresre beállt a ciklusom. Minden hónapban megjön rendesen átlag 31 naponként:)
2012. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30-40 napos ciklusaim voltak (dettó hátrahajló méh), 2 naponta szeretkeztünk és 2. hónapban összejött a babó. Voltam több nőgyógyásznál gyerekvállalás előtt, mindegyik egészségesnek nyilvánított.
2012. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy irtatok én márciusba voltam nődokinál mert előzőleg gondjaim voltak és fogamzásgátlót kellett szednem de március óta nem szedek gyógyszert és azt mondta hogy egészséges vagyok és fiatal lehet még gyerekem! Próbálkozzunk fél évig és ha nem jön össze akkor menjek vissza! Az is lehet a baj hogy nagyon görcsölök rajta hogy legyen, de annyira szeretnék babát hogy nemtudom kiverni a fejemből! :-(((
2012. aug. 23. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menstruáció?

Nehezen jön (vagy egyáltalán nem) a baba?

Számtalan más tünetet is betippelnék, de helyette ajánlom figyelmedbe az oldal bal alsó részén található "Teszteld magad"-at! Egy olvasást megér, és talán nem kell évekig felesleges kört futnod egy olyan dokival, aki fogamzásgátlóval kezeli azt, amihez nem is ért! (Az enyém is ezt tette, nem ritkaság. Csak épp elpocsékoltam 3 évet arra, hogy olyan embernek hittem, aki nem olvas szaklapokat és nem fejlődik a korral.)


[link]

2012. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!