Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm másfél hete múlt...

Menstruációm másfél hete múlt el, két hete kb. Pharmatexxel védekeztünk. Baba lehet a lentiek oka?

Figyelt kérdés
Egy hete szinte folyamatosan hányingerem van, néha szédülök, a hasam időnként belenyilal, de ilyen volt már máskor is. Valamint úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni. Tesztet még vettem, szerintetek terhesség lehet a háttérben?
2012. aug. 23. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges! Előtte hogy védekeztetek? Mert pl. nekem terhességkor megjött első hónapban!
2012. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 hónapja hagytam abba a gyógyszert az orvosom tanácsára, azóta a Pharmatexet használtuk csak.
2012. aug. 23. 20:54
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem az a lényeg, hogy mikor múlt el a menses, hanem hogy mikor kezdődött. Átlagos ciklussal számolva kb most lehet ovud, a mensi jellegű fájdalom ennek a jele lehet. Hacsak nem estél teherbe az előző ciklusodban, akkor ez még biztosan nem baba jele. Lehet még gyulladás, fertőzés, akármi.

Ha nem akartok babát, védekezzetek másképp is, a Pharmatex nem elég biztonságos, csak kiegészítő védekezésnek célszerű használni.

Tesztelni csak a következő menses várható idejében érdemes, addig nem igazán mutat ki semmit.

2012. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!