Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.17- én volt meg. Már 3...

Aug.17- én volt meg. Már 3 napja iszom a cickafarkfü teát napi 2 csuporral. Mikortol igyam a palástfü teát, és meddig? Babát szeretnénk. Volt akinek így jött össze?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azután kell inni, hogy megvolt a peteérésed. Ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor kb. 1 hét múlva.
2012. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem így sikerült a baba!

Rendszertelen ciklusra szabad teát inni!Nekem 50 naposak voltak mikor elkezdtem.Én mértem hőt így nagyjából láttam a peteérést.Úgy csináltam hogy mensi 4-5 napjától ittam a cickafarkfű teát reggel egy bögrével.Majd mikor már pár napja egyértelműen fent volt a hőm akkor tértem át a palástfű teára.A 3. ciklusom tökéletes lett.A 42. nap helyett a 19. napon volt peteérésem és össze is jött a baba! :)

11 hkm

2012. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok!


"Ha 28 napos ciklusaid vannak" Kedve Első.Ha 28 napos valakinek a ciklusa akkor nem szabad teázni.A tea a rendszertelen ciklusra van kitalálva!A rendszeres ciklust csúnyán fel tudja borítani és nagyon kárt csinál mint hasznot.

2012. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rendszeres ciklusnál nem ajánlott, a 28 nap csak egy példa volt, viszonyítás miatt.
2012. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én,de a rendszertelen ciklusnak az a lényege hogy nincs viszonyítási alap.Nekem sem volt két egyforma ciklusom,sem két egyforma peteérésem,sem két egyforma luteális fázisom,az meg végképp nem kiszámítható ilyen módszerrel sajnos ezért nem helytálló a példád Kedves Első.
2012. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!