Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napon haspuffadás, enyhe...

21. napon haspuffadás, enyhe ciciérzékenység, esélyes lehet a baba, vagy még túl korai?

Figyelt kérdés
A ciklusom 30napos átlag, 8 nappal a menzesz előtt állok. 5 napja érzem, hogy az alhasam puffad, és néha szurkál. A cicim is érzékenyebb lett, néha viszket a bimbóm. a ciklus 5.10.12.13.17 napján voltunk együtt a férjemmel. Már neki is feltünt, hogy a pocim egy kicsit nagyobb( felpuffadt), mint szokot lenni. Szerintetek?
2008. máj. 12. 10:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Jövö héten tesztekj,igen,lehetsz babás.
2008. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanilyen tüneteim vannak. :) Mi is babát szeretnénk, és 5 napja volt PÉ-m, vagyis 9 napom van a mensesig. Az én alhasam is fel van puffadva, néha szurkál, vagy enyhén görcsöl, a mellbimbóm viszket, és nagyobbnak tűnik a mellem. :) Remélem babásak vagyunk. :)))
2008. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 22.napon vok.Én sem akarom elhinni:haspuffadás,gyakori vizelés(éjszaka is),émelygés,éhség,fáradság.

Mi is babát szeretnénk,Ő a harmadik lenne.Egy bő hét múlva tesztelhetünk!!!Már annyira várom!

Remélem mindenkinél ezek babás tünetek!

2008. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 2. válaszoló. ... Nekem émelygésem nincs, viszont nagyon falánk lettem, és nagyon fura dolgokat kívánok meg. Pl. az esti menü popcorn volt fagyival. ... Gáz így, de valahogy jól esett. Vizelési ingerem pedig tényleg csak minimálisan nagyobb. De nagyon remélem, hogy van baba. Én mérem a hőmet, a 7. napon a beágyazódáskor fel kell mennie a hőnek a jelenlegihez képest, remélem, hogy fel is fog. :) Jó lenne, ha együtt babásodnánk.
2008. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia !

A harmadik válaszoló vok.Nekem a beágyazódáskor leesett a hőm 36,8.Egyébként peteérés után mindig 37 szokott lenni.Ma 37,1 volt.Olvastam,hogy van akinél beágyazódáskor visszaesik a hő.

2008. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Szia, sorstárs:). Én is a napokban tudom meg, hogy mi a helyzet. Bár nálunk nem volt tervezve, de abszolute produkálom a tüneteket. Hamarosan tesztelek én is. Ha máskor nincsenek ilyen tünetek, akkor már eleve gyanús nekem. Ezért kérdeztem én is itt korábban. Hát, meglátjuk:)
2008. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Várdd meg a mensid, utána tesztelhetsz!
2008. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lassan kész kis fórum jön létre, aztán együtt szülünk. :)

(2. válaszoló)

Amúgy nekem PÉ-kor sem szokott 37 fölé menni, most is csak 36.5.

2008. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ. A hőmérőzés nekem nem mutatja, hogy lenne, bár 2 napja nem mérem. Az alhasfájdalom és puffadás az megmaradt, néha érzek egy kis hányingert, meg néha viszket a cicibimbóm, és érzékeny is. Egyébként a hasamon is lehet látni a puffadást, és menzi előtt nekem soha nem volt ennyire felpuffadva, meg egyáltalán nem fájdogált. Néha erősebben görcsölgetek, néha pedig csak egy picit szurkál. Mindenkienk drukolok, hogy baba legyen, már nagyon várom a jövőhetet a tesztelésnél.
2008. máj. 13. 07:12
 10/22 anonim ***** válasza:

Van akinek nem mutat semmi különöset a hőgörbe, sőt, van akinek a teszt is csak a mensi 1-2 hetes késése után lesz poz.

De azért nagyon reménykedek abban, hogy mindannyian babásodunk. :)

Aztán gyertek ám vissza, ha tesztre kerül a sor, és számoljatok be, hogy ki hogy áll, mert ha poz. lesz, akkor biza együtt szülünk majd, majdnem egyszerre. :)

Drukkolok mindenkinek.

Én amúgy a pocakfelfújódáson, cici viszketésen, enyhe vizeletingeren kívül, néha- néha van hányingerem, illetve szurkál a pocak. :)

Nagyon reménykedem.

És ma végre a hőm is megugrott, ami beágyazódásra utalhat. Elviekben 7DPO-nál van beágyazódás, én csak 6DPO-nál vagyok. :)

2008. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!