Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napon haspuffadás, enyhe...

21. napon haspuffadás, enyhe ciciérzékenység, esélyes lehet a baba, vagy még túl korai?

Figyelt kérdés
A ciklusom 30napos átlag, 8 nappal a menzesz előtt állok. 5 napja érzem, hogy az alhasam puffad, és néha szurkál. A cicim is érzékenyebb lett, néha viszket a bimbóm. a ciklus 5.10.12.13.17 napján voltunk együtt a férjemmel. Már neki is feltünt, hogy a pocim egy kicsit nagyobb( felpuffadt), mint szokot lenni. Szerintetek?
2008. máj. 12. 10:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én voltam a 2. válaszoló. :)
2008. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én voltam a 2. válaszoló. Tegnap este teszteltem, és halványan, de ott van a másik csík is. :)

Remélem nektek is összejött. Sziasztok

2008. máj. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én még sajnos csak reménykedem. Ma vagyok 30 napos, és ha nem jön meg akkor csak pénteken tesztelek. Nagyon jó lenne.
2008. máj. 21. 07:07
 14/22 A kérdező kommentje:
2 válaszolót kérdem: szerinted, ne várja péntekig, ha ma nem jön meg, mert neked 1 nappal később kellett volna megjönnie, és teszteltél. Melyik tipussal teszteltél?
2008. máj. 21. 07:42
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a tünetekre hagyatkoztam, és teszteltem. :) Szóval, ha gondolod, megpróbálhatod, de nekem is halvány lett a második csík. One Step-pel teszteltem, DM-ben lehet venni. De ma teszteltem Lilyvel is, és az is poz.-at mutatott, pedig csak ma kellett volna megjönnie.
2008. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én tegnap teszteltem, de sajnos negatív Clearblue, és ma reggel a HCG vel az is negatív, így mondhatom, hogy a jelek hazudtak, vagy álterhesség lépet fel. Tegnap nagyon rosszul viseltem, ma peddig már számítottam rá, és már 2 napja késik, de szerintem a méhszájsebbem miatt van.
2008. máj. 22. 07:00
 17/22 anonim ***** válasza:

A 2 nap, az még semmi. :) Attól lehet ott még baba. Várj pár napot, és tesztelj újra. Nekem is nagyon halvány, ilyen korán kevés még a HCG hormon. Ugyanilyen tüneteim voltak végig, ezek elég beszédesek szerintem. Nyugi. Várj pár napot, és nem elszomorodni. :) Lehet ott még baba.

(2. válaszoló)

2008. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy már nincs baba, mert a 3 teszt közül egy ik sem mutatott még csak halványat sem, ma még mindig nincs menzi, de szerintem tuti a méhszájsebemtől késik. Tegnap volt vége a kurának, Így talán a szervezetem 2 nap múlva helyre áll, és talán megjön. Már a 31.napon vagyok, tehát már szerintem ki kellene mutatni, ha van, ha enyhén akkor is!
2008. máj. 22. 11:50
 19/22 anonim ***** válasza:

Én a 33. napon teszteltem halványat. :)

De persze előfordulhat, hogy nálad tényleg más kavart be. :(

(2. válaszoló)

2008. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de az biztos, hogy olyan szinten bizonytalan vagyok, hogy csak na. Mondhatom azt, délután annyira erős megakarjönni kerekedet rám, tényleg azt hittem, hogy átfolytam, és közbe semmi. a melleim majd le akarnak esni. A barátosném menzesz után 2 héttel csinált tesztett és negatív lett neki, ma reggel majdnem 2 hónap után jelezte , hogy pozítiv. Hát nem tudom ezzek után mit gondoljak..
2008. máj. 23. 07:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!