Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tabletta 3 havi kihagyása...

A tabletta 3 havi kihagyása után, és utána egy heti szedése után voltunk együtt a férjemmel. Egy héttel utána (vagy kettő?) állandó rosszulléteim voltak, émelyegtem, gyenge voltam, szédültem. Előfordulhat a terhesség?

Figyelt kérdés

Szóval a tabletta 3 havi kihagyása után, és utána egy heti szedése után voltunk együtt a férjemmel. Tudom, hogy korán, de nem lehetett már megállítani.:) És egy héttel utána (vagy kettő?) állandó rosszulléteim voltak, émelyegtem, gyenge voltam, szédültem. Az már elmúlt. De azóta meg az egyik mellbimbóm sajog folyamatosan. És pár hete az alhasam is fáj, ami az első babámmal való terhességem legelején is volt... Szerintetek előfordulhat, hogy hát, igen... Nem baj, csak érdeklődöm, hogy vajon jól értelmezhetem-e a jeleket, vagy csak ámítom magam?

Könnyen meglehet, hogy mire én itt választ kapok a kérdésemre, már magam is tudni fogom, mert hamarosan meg kellene jönnie... , és ha nem, akkor meg úgyis veszek tesztet.


2008. máj. 12. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet baba, igen.. Tesztelj majd, aztán... véletlenek úgy sincsenek... :-)
2008. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, mindenképp tesztelj!
2008. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!