Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja szedek Duphastont....

Icuska22 kérdése:

3 hónapja szedek Duphastont. Teherbe eshetek miközben szeden, vagy csak ha abba hagytam?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A duphaston arra való, hogy segítse a teherbe esést, gondolom csak a ciklus második felében szeded. Miért kell szedni?
2012. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kell szednem, hogy legyen menstruációm. A menstruáció kezdetétől számitott 11. naptól a 25. napig kell szednem, 2x1et. De nekem már volt vesztésem is, és akkor is a Duphastont szedtem.
2012. aug. 25. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeségnek hangzik keress másik dokit. Duphastont peteérés után kéne szedni. Ha magától nicns mensid arra jó, hoyg meghozzák, de rendbe rakni nem fog. Ki kéne vizsgálni miért nicns menzeszed.

3. napi hormonsorod ilyen lett?

2012. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Niki444 válasza:

Szia tudom, hogy már régen írtad ezt a kérdést és nem is biztos, hogy válaszolni fogsz rá. de azért felteszem:D


Nekem most ugyan ez van. Azért adta a nőgyógyász, hogy meglegyen, az első naptól kell számolnom 15 -t. és 10 napon keresztül kell napi kettőt szednem.

És most meg az inofolic -ot is ajánlotta, hogy könnyebben teherbe essek.


Sikerült nektek a Baba??

2014. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!