Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális hogy menstruácio...

Az normális hogy menstruácio alatt és után kb egy hétig kivánom leginkább a szexet középidőben, peteéréskor meg szinte egyáltalán, miközben ez pont ellenkezőleg kéne legyen, szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
amugy azért ebbe a témakörbe irtam ki mert babát tervezünk és nekem ez fura hogy elvileg peteéréskor van fokozott nemi vagy nállam meg pont nem igy van,hogy ez mitől lehet?!
2012. aug. 23. 15:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de nálam is ez van,de mi nem szeretnénk mostanában babát.Kiváncsi vagyok
2012. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jo tudni hogy nem vagyok egyedül :p
2012. aug. 23. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is :)
2012. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is, mégis középidőben estem teherbe, pontosabban elméletileg a peteérést megelőző 4. napon :)

Nem kívántam akkor a szexet, hanem egy gyors menet volt, még reggel:)

2012. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csajok!remélem nekünk is összejön
2012. aug. 23. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes!

Én mindig kívánom,kívéve mensi előtt egy héttel! :(

2012. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én menstruáció alatt majd meg tudok őrülni annyira kívánom. Pedig görcsölök rendesen, meg nekem elég bő szokott lenni... Utána már nem annyira. Szóval próba-szerencse alapon már többször is voltunk együtt ilyenkor, de eredménytelenül. Persze nagyon kicsi az esély, de na... mondjuk nem is csak azért próbálkoztunk hogy baba legyen belőle, hanem mert nem bírtam volna ki :D

Nem tudom mennyire normális ez, vagy hogy mit jelent... én is kíváncsi lennék miért így van.

2012. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!