Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a mensim. Ebben...

Rendszertelen a mensim. Ebben a hónapban nem jött meg (19. -én kellett volna). Csináltam tesztet 3napja ami negatív lett. Lehet mégis baba? DE AKKOR MIÉRT NEM MUTATJA A TESZT? Volt olyan akinek nem mutatta a teszt és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
A hőmet néztem,minden nap 37-37,3.a cicim nagyon be van keményedve,fáj a bimbóm.
2012. aug. 25. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ha rendszertelen a mensid és negatív a teszt akkor valszeg nem


elődszőr a mensidet kellene rendbe rakni mert így hiába nézed a hődet nem lehet kiszámolni h kb mikor van esélyed a fogantatásra

2012. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
álltalában 30napos a mensim.évente 2-3 van olyan hogy kimarad vagy késve jön meg.csak most én "tünetnek"vettem a cici duzzadást mert már kb 3hete ilyen.még a párom is megjegyezte hogy nőttek a cickóim.
2012. aug. 25. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem vagy terhes. Ha rendszertelen menzeszed, akkor azért késik. Persze rendszertelen menzesszel is teherbe lehet esni, csak így ha mondjuk később volt peteérésed, akkor a teszt is csak később mutatja ki.
2012. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. aug. 25. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen de ritka. Kikéne vizsgáltatnod magad?
2012. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!