Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, hogy megjöjjön?...

Mit csináljak, hogy megjöjjön? 2hónapja nincs mensim!

Figyelt kérdés
A héten voltam dokinál,nem vagyok terhes/sajnos!!/és azt mondta,hogy várjak még 3hetet!De így sajna nem tudom kiszámolni,hogy mikor van peteérésem!!!Volt már más is ilyen helyzetben?
2009. júl. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
felelötlen a dokid. nem értem miért kell még 3 hetet várnod?
2009. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem,hogy miért kell még várni:(Azt gondoltam,hogy,majd elküld legalább vérvételre!Azt mondta,hogy meg fog jönni!Na,de mikor.....????!!!!
2009. júl. 25. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress másik dokit szerintem! Nekem 3 hetet késett, amikor elmentem dokihoz, uh-n cisztát látott, amiatt volt. Rögtön írt Provera nevű hormongyógyszert, amitől megjött, azóta sincs gondom és visszaállt a ciklusom 28 naposra.
2009. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rendszeresen volt a ciklusom, aztán a múltkor 55 napra jött meg (pedig reménykedtem, hogy baba van a dologban). 45-dik nap környékén voltam dokinál, rákszűrés ultrahang, nem látott se cisztát, sem más eltérést. Azt mondta várjuk meg a következő menszi idejét, már amikor kellene hogy legyen, hátha csak egy kimaradt, ebben nincs semmi kóros. Így is lett. Ha nem jött volna meg, akkor kellett volna visszamennem, hogy gyógyszert kapjak. Ha hosszúk a ciklusaid, akkor még nem biztos, hogy baj, hogy nem kaptál azonnal bogyót.
2009. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Ha valakinek 2 hónapig nincs menszesze az nem normális. És nem kéne várakoztatni. Inkább menj egy másik orvoshoz hátha ő normálisabb lesz.
2009. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Azt nem írtam,hogy március közepén hagytam abba a fogi gyógyszert!Lehet azért mondta a doki,hogy várjak még!
2009. júl. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!