Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura tünetegyüttes. Tapasztalt...

Fura tünetegyüttes. Tapasztalt már valakinek hasonlót?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve mérem a hőmérsékletemet (tehát már ismerem a testem jelzéseit), de ebben a hónapban érdekességet tapasztalok.

3. napja hogy érzékeny a mellem, ami eddig ovu után volt jellemző. Úgy tudtam a mellfeszülest a progi hormon csinálja ami viszont csak ovu után termelődik...

Jelenleg 36.1 a hőm tehát meg nem volt ovum, mostanában kellene lennie (atlaghőm: 36.4-36.5)

2. napja száraz vagyok, előtte bő vizes és bő tojásfehérje nyákom volt.


Valaki tapasztalt már hasonlót? Kicsit furcsának tűnnek a tüneteim így együtt. Remélem nincs komolyabb bajom.

Köszi a válaszokat előre is! :-)


2012. aug. 25. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a mellem akkor volt ngyon érzékeny, amikor terhes lettem:) Bár a hőd alacsony...

Passz. Hormonlabor? Abból sok minden kiderülne, sztk alapon is meg lehet csináltatni.

2012. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :-) hormonlaboron még nem gondolkoztam, mivel amúgy semmi gondom a ciklusommal, vérzésemmel. Majd ha egy év múlva sem esek teherbe biztos el fogok menni. Ez a 3. Próbálkozós hónapunk.

Nem hinném hogy terhes lennék mert tényleg nagyon lent van a hőm, de a próféta szóljon belőled és legyen így a ciklus végére! :-)

2012. aug. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!