Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havi 1 szextől mennyi az...

Havi 1 szextől mennyi az esélye annak, h teherbe eshetek? Sajnos a párom munkahelye miatt, csak ennyire futja :- (

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor vagytok együtt amikor peteérésed van, illetve azt megelőző 1-2 napban, akkor igen :)

Annak meg utána tudsz nézni, hogy azt hogyan kell megállapítani. Vezess naptárat meg ilyenek

Sok sikert :D

2012. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó hírem van ezzel kapcsolatban,mert mindkét gyerekemmel úgy lettem terhes,hogy csak 1szer voltunk együtt. a lényeg az időzítés,mert ha peteéréskor vagy akörül vagytok együtt akkor elég jók az esélyeitek.
2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon ritkán vagyunk együtt most is csak egyszer de pont akkor:)))
2012. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom:-)Mi is elég ritkán, ezért naptárat vezetek, és igyekszem majd oda időzíteni, hogy jöjjön a kisbabánk!
2012. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi peteérés előtt egy nappal voltunk együtt,már ha jól számoltam. Elvileg 16 és 25 között volt peteérésem. Mi meg 15-én voltunk együtt. Most meg erős derékfájás,hasfájás és iszonyú mellfájdalom gyötör. Egy hete sűrű fehérfolyásom volt,de csak pár napig.
2012. aug. 27. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia 16-25 között?Nekem az egy kicsit soknak tűnik, de lehet hogy én tudom rosszul!Lehet ilyen hosszú?Én a netem vezetm a menstruációs-ovulációs naptáramat, 4-5 napos időszakot mutat, 3 napot előtte, az ovuláció napját és utána még egy napot, vagyis így kb 5 nap áll rendelkezésre gy hónapban,merta spermiumok életképesek maradhatnak 2-3 napig is.
2012. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel nekem nem rendszeres a menszim kitöltöttem egy ovu naptárat,miszerint a legkevesebb ciklusból,tehát nálam pl a 25-ből kell kivonni 18-at és a legtöbből,ami nálam 28,kell kivonni 11-et. Nekem így jött ki az eredmény.
2012. aug. 27. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek az ismeretségi köromben egy párt ahol a ferfi element egy mesterséges megtermékenyitö helyre az asszonyával ott lefejték az ondóját ----( az asszony kiverte neki hogy hatalmassat élvezzen és jo spermiumot spricceljen ki az elöre megfelelö higeniával tiszta kis edénybe ami hermetikussan lezártak ) -- majd az adott spriccelt termékkel amikor aktuális leet hogy Hopp most akarunk gyereket akkor be lett mesterségescmodon téves a feleségnek aztan kihordta és azota a kis gyerek él és virul. Szoval lehet hogy tul van dramatizálva de ez is egy megoldás ......
2015. dec. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!