Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 évesen bevállaljam vagy ne?

19 évesen bevállaljam vagy ne?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, még itthon lakom, de megvan a lehetőségünk a párommal, hogy pár hónap alatt megteremtsük azt a környezetet amire szüksége van egy babának.

Nektek mi a véleményetek, megtartsam, vagy ne? Mert úgy gondolom, hogy ha elvetetném, később megbánnám, viszont ha már ott egy baba, ép eszű ember nem bánja meg, hogy megszülte, nem?


2009. júl. 25. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg!20 évesen volt nekem is abortuszom,a barátom nem vigyázott.Sajnos elvetettem,mert csak 9 hónapja jártunk.Azóta a férjem,de majdnem 6 évre rá született meg a kicsink,pedig az ab után 2 évvel már nagyon akartuk.4 évig mindenen keresztülmentünk,végül spontán lett,de 4 év az 4 év!Jól gondold meg,főleg ha a körülmények is megvannak hozzá!Sok sikert!
2009. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tartsd meg! Ha vagytok olyan körülmények közt , biztos anyagi hátérrel akkor simán. Biztosan jó anyuka leszel , én tuti megtartanám a helyedben.:)
2009. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a döntést talán nem ránk kéne bízni...

Tedd föl MAGATOKNAK a kérdést: TI szeretnétek-e? Ha igen a válasz, akkor hajrá!! Én szurkolok!

A párod mit szól hozzá?

2009. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is tartsd meg. Már felnőtt vagy, biztos megbánnád ha elvetetnéd. Ez majd akkor jusson eszedbe amikor szültél és először odaadják neked! Azt a pillanatot nem lehet semmihez sem hasonlítani..
2009. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már útban van és minden adott hozzá,hogy ne szenvedjetek hiányt semmiben akkor szerintem is tartsd meg.Vannak előnyei és hátrányai is annak ha valaki ennyire fiatalon szül.

Boldog babavárást.

2009. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok,én is 19évesen szültem :) 1etlen egy percig nem bántam meg!!!!!
2009. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az abortusz tényleg egy iszonyatosan durva dolog, nekem sosem volt hála istennek, reményeim szerint soha nem is lesz. Nézd, én úgy gondolom abból, amit írtál, hogy titkon örülsz is ennek a babának. Ha úgy gondolod tartsd meg :) Abortuszt csak annak szoktam javasolni, aki olyan anyagi, lelki körülmények között van, hogy nem tudná a gyermeknek megadni azt, amire szüksége van, talán igazán szeretni sem tudná, de az örökbeadás sem menne. Szóval boldog babavárást és szerencsés anyukort kívánok neked :):)
2009. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondold meg, mi okod lehet arra, hogy ne tartsd meg! Ha Te is akarod, a párod is akarja, meg is tudnátok oldani...akkor mi a baj?
2009. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd meg. Biztos nem fogod megbánni. Ha biztos párkapcsolatban élsz akkor meg főleg. Jó babavárást. :)
2009. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szia, én 21 évesen szültem, nem terveztük a babucit, de nekünk is szerencsére adottak voltak a lehetőségek, hogy megtartsuk. ha el tudod képzelni az életed a pároddal, meg az új jövevénnyel , akkor tartsátok meg. azt azért mérlegeljétek, hogy akkor miről kell lemondanotok, főleg neked... buli, .... én nem bántam meg. :) de ez nagy felelősség. rajtatok áll. sok sikert :)
2009. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!