Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm már egy hete 37-vagy a...

A hőm már egy hete 37-vagy a fölött van.8napja késik. A tesztjeim negatívak. Cicim fáj, hasam enyhén görcsölget. Most akkor terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Volt valaki így?Ha az vagyok miért nem mutatja a teszt?És mitől vannak ezek a tünetek?
2012. aug. 27. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az h.nem ment le a hőd az jót jelent....meg attol h.nega lett a teszt lehetsz babás.

Szerintem csinálj még 1 tesztet.Ilyenkor már kikell mutatnia a terhességet.

Drukkolok...

2012. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben orvoshoz. Ő elküld vérvételre ami sokkal kevesebb hcg-t is kimutat, mint a tesztek, ha terhes vagy.
2012. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, semmi sem kizárt azonnal orvos
2012. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ebben a helyzetben vagyok én is, csak nekem 7. napja késik. Semmi jelét nem érzem annak h megjönne, a tesztek nálam is negativak. A héten még tesztelek, remélem az már pozitiv lesz. Drukkolok neked is ha szeretnéd a babát!:)
2012. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!