Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napja érzékeny az egyik...

1-2 napja érzékeny az egyik mellem, időnként görcsölget a hasam alul, délelőtt nem bírok enni, nem kívánok kaját.15-én kell megjönnie. Ma megmésrtem reggel a hőmet 36,9 volt. Ezt csak valaki ajánlották. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, mert nálam is így volt. De ez sajnos csak akkor fog kiderülni, ha majd kimarad a menses és csinálsz egy tesztet. :) Én drukkolok!!!!!!! 7 hetes kismama
2008. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy egyszeri hőmérés igen kevés ahhoz, hogy következtetni lehessen a terhességre! az jó, hogy ilyen szép magasan van, ám igazából ez a hőmérős módszer utólagos elemzésre szolgál. Ha rendszeresen méred, akkor lehet szépen látni, hogy már napok óta fenn van, és esetleg lehet már gyanakodni, de csak akkor, ha még a mensi napján is fenn marad, és utána sem megy már le. És ez elv, mert láttam olyan görbéket, ahol lement a hő, de a baba ott volt! A mellérzékenység jó jel lehet, de kevés egymagában kevés, várni kell! Drukkolok neked, hogy baba legyen!
2008. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!