Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 5 nappal 3...

Nem várt előtt 5 nappal 3 nagyon halvány pozitív teszt. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el szedni a barátcserje kapszulát. Üdülni voltunk és nagyon olyan érzésem volt, hogy sikerült. Hazafelé vettem egy tesztet és nagyon halvány pozitív lett, igaz nem reggeli első pisiből. Mindenhogy látszik! Nem kell fordítgatni, fényfelé rakni. Itthon volt még két tesztem abból az egyiket még este megcsináltam, a másikat már reggeli elsőből, nem erősödött halvány maradt! Kalkulátor szerint 3 hét 5 nap!
2009. júl. 26. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

baba van:) csak azért nem erösödik a vonal mert még korán csináltad még nagyon kicsike lehet. a nem várt napján vagy utána ha nem jön meg erösebb lesz..

grat:)

2009. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Nekem is ma lett halvany pozitiv a tesztem es 3 nappal vagyok a nemvart elott!!! Sok boldogsagot kivanok nektek!
2009. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors választ! Gratulálok én is a 2. válaszolónak! Még itthon el sem mertem mondani! Majd csak ha erősebb lesz a csík! A kisfiam nagyon szeretne kistestvért! Sok boldogságot Nektek is!!!!:))
2009. júl. 26. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Ott baba lesz, nekem mindenki azt mondja, hogy a halvány csík is csík! Én is ma reggel teszteltem egy nagyon halványat, de én a nemvárt után vagyok már 5 nappal. :)
2009. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta eltelt több, mint 1 év. Itt alszik az én tündér kislányom! Ti hogy vagytok?
2010. aug. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!