Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a párom terhes?

Lehet a párom terhes?

Figyelt kérdés
21-én (kedden) kellett volna a feleségemnek megjönnie a mensesének. Az idén mindig napra pontosan 28. napon jött meg neki de most még az előjeleit se érzi. Kb1,5 hete reggel rosszul érezte magát és amiket elmondott tünetek az alapján azonnal arra gondoltam lehet terhes de ő elhárította hogy azt érezné. Mostanában semmi stresszes helyzet nem volt semmi változás ami esetleg indokolná a késést. Bizakodhatunk esetleg és mikortól érdees tesztet csináltatni illetve melyiket ajánlanátok? Köszönettel. 30/F
2009. júl. 26. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia ennyi késénél már bármlyik teszt kimutaja, sztem baba van:)

32 lány

2009. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csináljatok tesztet vagy jelentkezzetek be orvoshoz.

Miben bizakodtok,hogy van baba vagy hogy nincs? CSak hogy minek drukkoljunk....

Mindenesetre a bizonyosság jobb mindennél.

2009. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A leveledből hallatszik,hogy te nagyon örülsz a kisbabának!Vegyél akármilyen terhestesztet,kimutatja,az már biztos!

Gratulálok!:)

2009. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen azt szeretnénk ha lenne:) Igaz már a második lenne de egy gyerek -szerintem- mindig nagy öröm! Köszönöm a biztatásokat hétfőn első dolgom tesztet venni!
2009. júl. 26. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is babás a feleséged. Szorítok hogy az legyen! Majd írd meg mi lett.
2009. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nos mi lett veletek???? vettél tesztet?? eredmény??? szorítunk ám értetek :D
2009. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
üdv. még nem vettünk tesztet a párom biztosra szeretne menni igy csak csütörtökön vagy pénteken vesszük meg. köszönöm a drukkolást megírom mi lett:)
2009. júl. 27. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: pedig már úgy izgultam értetek! akkor várjuk a pénteket és azt is h megírjátok :D sok sikert! szorítok
2009. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Na tegnap megvettem a tesztet nem bírtam tovább. Ma reggelt akart a párom tesztelni de éjszaka megjött neki:( Köszönöm azért a biztatásokat és a segítséget.
2009. júl. 29. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:

sajnálom a dolgot, de a köv hónap már a ti hónapotok lesz! hidd el megy a gólya nemsokára:)

sok sikert és kitartást

2009. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!