Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek a férjem csak...

Mit tehetek a férjem csak hosszas könyörgés után hajlandó lefeküdni velem, pedig elvileg babát szeretnénk. De úgy állítja be mintha vmi szexmániás lennék?

Figyelt kérdés
Napok óta sírok, mert nem hajlandó lefeküdni velem. Korábban is csak havi 1-re volt kapható, most viszont minden másnap kellene a baba miatt. Közölte, hogy most az bajom, hogy ezen a héten nem estem teherbe? Majd a jövő héten!!!Mire elmeséltem neki, hogy 24 óráig terméken a pete és ezért kellene gyakran együtt lennünk....a végén közölte, hogy szerinte ez nem akkora probléma.... (hogy én itt napokig zokogjak). Már elvesztettünk egy babát, akkor attól az egyszeri alkalomtól estem teherbe, Most megvettem minden tesztet, vitamit, kivizsgáltak...és hihetetlenül rossz érzés, hogy falba ütközöm. Erősen fontolgatom a válást, mert ha neki nem probléma, hogy én szenvedek, akkor nem szeret. 31 éves :( én 25 vagyok. 9 éve vagyunk együtt. Neki amúgy soha nincs kedve :(
2009. júl. 26. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy van,hagyd ott.Ilyen pasira nem kéne pazarolni az idődet.
2009. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem se erőlködj ezzel a pasival. Gondolj bele: ha most ilyen, mi lesz 10 év múlva? Egy jó kapcsolatban a rendszeres szex az egyik legfontosabb alap. Ő nem akar babát? Lehet, hogy nem meri bevallani, hogy nem akar gyereket, de így tiltakozik.
2009. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ez hülye,örülnie kéne,hogy van kedved és gyermeket akarsz tőle...

Mondjuk ritka de van ilyen,a kapcsinak nem tesz jót,én lépnék.

2009. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát havonta 1x elég fura!Mi 20éve vagyunk együtt,gyönyörű gyerekeink vannak,még mind kiskorú,de hetente 3x-4x is együtt vagyunk!Kérdezd meg,hogy szeret-e egyáltalán,meghogy akar-e egyáltalán babát!Leveledből az tűnik ki,hogy nem,tehát válj el és kezdj új életet!Ennek hosszú távon úgyse lesz jó vége!

Túl fiatal vagy még egy ilyen gyenge kapcsolathoz!

Sok sikert!

2009. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Biztosan nehéz lesz, de szánd rá magad a válásra!

Még fiatal vagy, megtalálhatod azt, aki ugyanúgy szeret Téged, mint Te Őt!

2009. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban az ember legyen egy kicsit önző. A saját érzéseidet tedd előtérbe. Én egyébként biztos megkérdezném hogy mi a baj? Nem szeret, vagy csak gyereket nem szeretne? Egy beszélgetést mindenképp megér és utána könnyebben tudsz dönteni is.

Sok sikert hozzá. :)

2009. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden hozzászólással egyetértek,a magánvéleményem pedig az,hogy egy nem normális férjed van!Akár babát akartok,akár nem,te jó ég,havi 1x?Szerintem hajtsd el,fiatal vagy még,keress egy hozzádvalót,ez a pasi nem komplett!
2009. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
havi 1?? nem lehet, hogy megcsal..? :S
2009. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de véletlenül nem meleg csak titkolja? Szerintem hagy ott, gyanús hogy vagy megcsal vagy tényleg homo. Vagy már egyszerűen nem szeret csak fél elmondani. Ne pocsékold rá a drága idődet hagyd ott és kész
2009. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami komment?Mit szólsz a válaszokhoz?
2009. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!