Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tesztek, amikor már...

Mit tesztek, amikor már majdnem elájultok, szinte fáj az álmosság, de mégsem tudok lefeküdni aludni?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, és már 3 napja nem alszom többet 2-3 óránál, de azt is úgy, mintha nem is aludnék, de fent se lennék, ilyen "éberkóma" állapotban! Tényleg már remegek meg minden... Lefeküdni azért nem akarok, mert félek nem kelnék fel a picire, vagy csak rosszabbul lennék ha 30 perc múlva megint ébredhetnék!
2011. júl. 7. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj hogy pihenj,a harminc perc is számít sokat.Nyugi felébredsz ha hív a baba.Hétvégenként próbálok többet aludni,vagyis tovább egy picivel mikor apa is itthon van,egyebet nem tehetek,éjszaka még 1x 2x kel,kérd meg a párod,vagy nagymamát és aludj egy nagyot,mert így nem lesz erőd,és kipurcansz.Egy 3 éves és egy 8 hónapos fiúk anyukája
2011. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, amikor olyan álmos vagyok, hogy már nem tudok elaludni, sajnos, sok mindent nem lehet ilyenkor tenni. Próbálj meg pihenni. Én, van, hogy csak 15 percet alszom, de az is nagy segítség. Néha rábízom másra a babát, hogy addig játszanak vele, addig én egy félórát-órát tudok aludni.
2011. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem kiírása után 3 perccel felébredt! Ragadnak le a szemeim! Olyan van, hogy ledőlök fél-1 órára, de nagyon hiányzik az éjszakai "kiadósabb" alvás, mondjuk 5 óra egy huzamban! Mert ezt a hulla fáradtságot nekem valahogy nem csillapítja az az 1 óra... mikor kelek, már azt érzem nem bírom, a sírás kerülget...
2011. júl. 7. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Apa nem tud felváltani? Persze ha csak szoptatsz, akkor nem nagyon. :( De ha egyszer-egyszer pelust cserélne, vagy ő fürdetne már az is sokat számít. Meg hétvégén nap közben két szopi között elmegy vele sétálni, Te meg addig lefekszel. Ez nem kivitelezhető?

Tudom, hogy szörnyen érzed magad, mert nem csak agyilag, hanem testileg és lelkileg is fáradt lehetsz. Én azért többet tudok nálad aludni, de én is mostanában fáradtabb vagyok, mint régebben.

8 hónapos anyuka

2011. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apa nagyon sokat segít nekem, meg a nagyszülők is, de sajnos ezen a héten a férjem éjszakás, így ő is kivan, és sokat alszik, a szüleim pedig szintén egész nap dolgoznak... Most pont olyan hetünk van, hogy nem akar aludni, erősen fogzik, éjszaka többször felsír, nagyon sokszor! Nem ébred fel teljesen, csak felsír, de én e miatt meg már éberen alszom, ami nem pihentető... Már eszik szinte mindent (tejtermékeken kívül) a pici, de a fent leírtak miatt nehéz az ügy... :=(
2011. júl. 7. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
kitartas anyuka...el fog mulni addig viszont probalj meg kihasznalni minden percet napkozben is...
2011. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kimerülök, nem aludtam én sem egy huzamban 5 órát, max. 2 órát szoktam. Van, amikor 10 perc után fölébred, pont, amikor már félálomban vagyok, nagyon nehéz akkor fölkelni, tudom, miről beszélsz. Kitartást! És, hidd el, minden félóra számít, mégha nem is érzed annak.
2011. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 3 hònapon keresztül alig aludt... Az idô alatt egy kezemen meg tudom szàmolni hànyszor aludtam 4 òràt, az èjszakàkat is beleèrtve :( Aztàn a vègkimerültsèg hatàràn az ügyeletes orvos adott 2 szurit, nagy adag immunerôsítôt. Akkor fogta fel a fèrjem hogy nem lehet segítsèg nèlkülnon-stop bírni. Orvos javaslatàra elkezdtem Supradint szedni, segített. Babàmnak pedig Chamomilla Vulgaris 15ch-t adok, 5 szem 10ml vízben, azòta javult az alvàsa!
2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem semmi amit írtál! Te jó ég! Hát most hogy mondod, valami immunerősítő nekem is jól jönne, vagy nem tudom... Az a baj, hogy én nem ihatok koffeint, pedig néha lehet segítene 1-2 kv. A ma éjszaka sem volt könnyebb, megint a szokásos, de már itt fekszek a klaviatúrán... Beraktam egy mosást, rendet csináltam, a gyerek elaludt, most kéne nekem is, de nem lehet, mert jön haza a férjem mindjárt, őt még meg szoktam várni, de utána felébred a gyerek, és a férjem éjszakás volt, így ő lefekszik, és nekem marad megint az éberkóma :((((
2011. júl. 8. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok! Teljesen àtèrzem amit írsz. Gondolj akkor arra hogy holnap màr hètvège, csak mennek a nagyszülôk kicsit levàltani. De ezentùl ha csak teheted pihenj, mert a babàdnak szuksège van ràd, nehogy te is a vègkimerültsègbe hajszold magad. Ha nincs idôd aludni, csak ülj le vagy dôlj le ès vàrd ùgy apàt ill. beszèlgess ùgy vele ha hazaèr, ne sürögj-forogj àllandòan mert a te szervezeted se bírja a vègtelensègig! Èn sok vitamindùs ètelt eszek de a Supradin tênyleg dobott a közèrzetemen! Az àllandò szèdülès, összeesès èrzès elmùlt.
2011. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!